AKTUALNOŚCI

Bańkowe szaleństwa w parku 
(24.07.2017)

A A A

 

  

Kapryśna pogoda nie popsuła humorów uczestnikom Bubble Day – czyli Dnia Bańki Mydlanej. W niedzielę, 23 lipca, w świebodzickim Parku Miejskim już od południa fruwały różnej wielkości bańki i ogromne banie, produkowane z prawdziwą radością nie tylko przez najmłodszych świebodziczan.

Nowa, letnia propozycja familijnego relaksu, przygotowana przez miasto, bardzo spodobała się mieszkańcom.
- Nie wiem, kto ma większą frajdę, my czy dzieciaki. To taki powrót do własnego dzieciństwa – żartowali rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami bawili się na mydlanym święcie. Do dyspozycji był sprzęt różnej wielkości i przygotowane wiaderka, do których organizatorzy skwapliwie dolewali magicznego płynu.

- Widać, że impreza sprawiła dzieciom dużo radości, więc był to chyba dobry pomysł, warty kontynuowania – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz, który zaprosił dzieci na Dzień Bańki Mydlanej.

Oprócz samego puszczania baniek było także mnóstwo konkursów z nagrodami, wata cukrowa, itd.

Przypominamy, że w trakcie wakacji Park Miejski tętni życiem także w tygodniu. Miasto jest organizatorem akcji „Aktywne lato”, w ramach której odbywają się tu bezpłatne zajęcia zumby i jogi. Zapraszamy serdecznie do korzystania z rekreacji na świeżym powietrzu. Zajęcia z zumby: w każdy wtorek, o godz. 19:00, joga – poniedziałki i środy – także godzina 18:00. Wystarczy zabrać ze sobą matę.

A w sierpniu, w trzy kolejne weekendy, zapraszamy do parkowego amfiteatru na teatrzyk letni. Pierwsza odsłona już 6 sierpnia (niedziela, godz. 17:00), zobaczymy spektakl pt. „Trzy świnki”.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

 

 

ŚWIEBODZICE PEŁNE BANIEK MYDLANYCH

  

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
   
do góry  |