AKTUALNOŚCI

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców 
(14.09.2017)

A A A

 

  

Planujesz otworzyć firmę, rozwinąć już istniejący biznes, kupić maszyny i urządzenia albo doszkolić swoich pracowników? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Burmistrzem Miasta Świebodzice Bogdanem Kożuchowiczem organizują bezpłatne indywidualne konsultacje dotyczące aktualnych możliwości pozyskania dotacji i innych form wsparcia dla przedsiębiorców.

Zapraszamy 25 września (poniedziałek), ratusz miejski Rynek 1, w godz. 11.30-16.00.

Specjaliście z firmy InServices odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników, a także podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania dla wskazanego biznesu. Obecnie trwa kilka bardzo ciekawych konkursów w ramach, których można zdobyć pieniądze, m.in. na zakup maszyn i urządzeń, szkolenia pracowników, a także dofinansowanie projektów inwestycyjnych. - Ruszył także konkurs dedykowany rzemieślnikom. Beneficjenci mogą przeznaczyć dotacje na koszty trwałe, tj. zakup maszyn i urządzeń. To pierwszy tego typu konkurs skierowany dla tej grupy przedsiębiorców - mówi specjalista z firmy InServices.

Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. - Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna - zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia i dodają, że każda z zainteresowanych osób zostanie zapisana na konkretną godzinę. - Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl.  Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

 


do góry  |