AKTUALNOŚCI

Działkowcy na wagę złota
(03.09.2018)

A A A

 

  

Deszczowa sobota pokrzyżowała nieco plany działkowców, zrzeszonych w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Relaks”. Ale z pewności nie popsuła humorów i radosnego nastroju z okazji dorocznych dożynek.

Na swoje spotkanie działkowcy, jak co roku, zaprosili burmistrza Bogdana Kożuchowicza wraz z zastępcą Krystianem Wołoszynem oraz Przewodniczącego RM Łukasza Kwadransa.

Liczne grono działkowców spotkało się, by podsumować sezon na ogrodach, miło spędzić czas i podziękować za wsparcie ze strony władz miasta. Podkreślał to Eugeniusz Kowalec, prezes ROD „Relaks”.

- Czujemy pomoc i zainteresowanie samorządu sprawami działkowców, to dla nas bardzo ważne – mówił Eugeniusz Kowalec.

- Wasza rola w życiu miasta jest nieoceniona, zawsze będę to powtarzał, wasza pasja, aktywność, przekłada się nie tylko na estetkę miasta, ale na środowisko, na jakość powietrza. Działki to miejsca, w których odpoczywacie, zacieśniacie więzi społeczne, a także ciężko pracujecie. Dziękuję wszystkim za tę pracę, ponieważ jest to również praca na rzecz miasta – podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – I możecie być pewni: ani kawałeczek ogródków nigdy nie zostanie sprzedany żadnemu developerowi. To są i będą zielone płuca naszego miasta.

W dowód wdzięczności i wielkiego szacunku, na wniosek ROD „Relaks”, burmistrz Bogdan Kożuchowicz otrzymał odznakę Polskiego Związku Działkowców.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

  

   

   

   

   

   


 
 


do góry  |