Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Posłuchaj naszej historii Dzień Kobiet w MDK

Opublikowano: 08-02-2024

Zapraszamy wszystkie kobiety na wyjątkowe spotkanie z udziałem wybitnych kobiet, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach życia publicznego. Z okazji Dnia Kobiet, Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na inspirujące wydarzenie, które odbędzie się 4 marca o godz. 18.00 w naszej sali głównej.
Podczas tego wyjątkowego spotkania będziemy mieli okazję poznać historie życiowe i kariery kobiet, które zyskały uznanie w społeczności lokalnej oraz na szczeblu krajowym. Specjalnymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety :
Posłanka na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Senator RP Agnieszka Kołacz - Leszczyńska
Sekretarz Miasta Sabina Cebula
Redaktor Agnieszka Dobkiewicz
które poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczyniły się do zmiany otaczającego świata.
W trakcie spotkania będziemy mieli możliwość wysłuchania fascynujących opowieści o wyzwaniach, z jakimi się spotkały, oraz o drodze, którą musiały pokonać, aby osiągnąć swoje cele. Ponadto, będziemy mieli okazję zadawać pytania i dyskutować na temat roli kobiet w życiu publicznym, ich sukcesów oraz wyzwań, z jakimi się spotykają.
To wyjątkowe wydarzenie ma na celu nie tylko celebrowanie osiągnięć kobiet, ale również inspirację dla wszystkich obecnych, aby dążyć do realizacji swoich marzeń i celów, niezależnie od przeciwności losu czy ograniczeń społecznych.
Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety i nie tylko, niezależnie od wieku czy środowiska do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. Wspólnie uczcijmy Dzień Kobiet i celebrujmy siłę oraz determinację kobiet w dążeniu do sukcesu i zmiany świata na lepsze.     
Dla wszystkich Pań, gorący i słodki poczęstunek.
WSTĘP WOLNY!

Autor: MDK/Wydział PK

Liczba wyświetleń: 210

Powrót