Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST
E-Urząd
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Ważne Dokumenty
Komunikacja Miejska
Telewizja Internetowa
Film promocyjny
Fotogaleria
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja Wałbrzyska

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Głosujmy na „Niezapominajkę”!

Opublikowano: 11-05-2018
Publiczne Przedszkole nr 3 „Niezapominajka” w Świebodzicach bierze udział w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Przedszkole Roku. Nasze przedszkole nominowane jest w kategorii „najlepsze przedszkole na Dolnym Śląsku”.

Głosujmy na „Niezapominajkę”!

Przedszkole, które zdobędzie najwięcej głosów w swojej kategorii w swoim mieście lub powiecie ma tytuł Przedszkola Roku 2018 w kieszeni, voucher na promocję przedszkola na łamach Gazety Wrocławskiej o wartości 3000 złotych, zestaw materiałów edukacyjnych od firmy Fila Polska i wiele innych. Ale tylko 6 przedszkoli z największą liczbą głosów w całym województwie może liczyć na dodatkową supernagrodę! Ci, którzy ostatecznie zajmą 6 pierwszych miejsc w skali województwa mogą liczyć na profesjonalny oczyszczacz powietrza marki Lifeair 500C. Eliminuje on z otoczenia wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cza?steczki.

Pomóżmy naszemu przedszkolu wygrać te wspaniałe nagrody i zdobyć prestiżowy tytuł. Brakuje jeszcze kilkudziesięciu SMS-ów!

Wystarczy wysłać SMS pod nr 72355 o treści PR.289

Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Głosowanie potrwa do piątku 18 maja, do godz. 21:00.

Czytaj więcej



Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 16

Powrót