Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

„Dwójka w elicie”

Opublikowano: 23-02-2018
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach uzyskała właśnie dwa ważne certyfikaty. Informują one, że placówka jest Szkołą Promującą Zdrowie i Szkołę Promującą Uzdolnienia. Świebodzicka placówka znalazła się w elitarnym gronie 10 placówek w całym województwie i została włączona do Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia Uczniów.

- Bardzo rzetelnie pracowaliśmy nad włączeniem naszej szkoły do sieci, działania miały charakter systemowy. W ramach zadań przygotowaliśmy Szkolny Program Wspierania Uzdolnień, zdiagnozowaliśmy uzdolnienia naszych uczniów oraz przygotowaliśmy ich indywidualne karty. A wszystko po to, by wzbogacić metody, techniki, narzędzia i środki pracy z każdym uczniem – mówi Teresa Walczak-Jusiel, dyrektor szkoły.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

„Dwójka w elicie”

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 122

Powrót