Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Biznesowo, ale na luzie

Opublikowano: 20-02-2018
To było już drugie śniadanie biznesowe w Świebodzicach, zorganizowane na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy przez Sudecką Izbę Przemysłowo-Handlową w Świdnicy. Partnerami wydarzenia, które odbyło się we wtorek 20 lutego, był Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Pensjonat Galery – sponsor śniadania. Honorowy Patronat nad całym projektem objął Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz.
W klimatycznych wnętrzach pensjonatu spotkało się ponad 20 przedsiębiorców z terenu miasta. W spotkaniu wziął także udział burmistrz Bogdan Kożuchowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Świebodzicach Łukasz Kwadrans.

- Dziękuję za inicjatywę takich spotkań, to doskonała okazja, by w mniej oficjalny sposób spotkać się, porozmawiać, nawiązać relacje. Tego Państwu życzę – mówił burmistrz otwierając spotkanie.

Moderatorem spotkania była Beata Kras reprezentująca SIPH, ofertę i zakres działań instytucji przedstawił szeroko jej prezydent Ryszard Sobański. Każdy z uczestników miał okazję także krótko zaprezentować swoją firmę.

Głównym celem tego typu śniadań jest tworzenie okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, budowanie pozytywnych relacji oraz autoprezentacja firm uczestniczących. Projekt będzie kontynuowany.


Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 130

Powrót