Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST
E-Urząd
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Ważne Dokumenty
Komunikacja Miejska
Telewizja Internetowa
Film promocyjny
Fotogaleria
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja Wałbrzyska

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Głosujmy na świebodziczan

Opublikowano: 19-01-2018
Trwa plebiscyt Gazety Wrocławskiej na Osobowość Roku 2017 na Dolnym Śląsku. W plebiscycie, kategorii samorząd i społeczność lokalna nominowany jest burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz – nominowany za pełną empatii i serdeczności postawę w obliczu tragedii, jaka spotkała Świebodzice (wybuch w kamienicy), rozumienie potrzeb drugiego człowieka, i szybkie zorganizowanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom.

osobowość roku

Aby oddać głos na naszego burmistrza – który jak na razie jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o prowadzenie – należy wysłać SMS o treści GS.115 na numer 72355.

Ale okazuje się, że w plebiscycie nominowane są jeszcze dwie świebodziczanki, co jest tym bardziej miłe dla naszego miasta. To panie:

 

 

W kategorii działalność charytatywna

Magdalena StrzelczykMagdalena Strzelczyk 

prezes stowarzyszenia SMYKI ze Świebodzic, nominowana za koordynowanie działalności stowarzyszenia, które prowadzi bezpłatnie świetlicę terapeutyczno-opiekuńczą „Kraina Marzeń” (GC.115 na numer 72355)

 

 

 

 

 

 

 

w kategorii kultura

Teresa Anniuk-GulakTeresa Anniuk-Gulak

właścicielka galerii ArtTess, nominowana za organizację wystawy Światy Równoległe grupy Autorskie Laboratorium Fotografii i za prężne działania artystyczne 

(GK.266 na numer 72355)

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 63

Powrót