Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Przeprowadzka OPS

Opublikowano: 12-01-2018
W związku z remontem budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach przy ul. J. Piłsudskiego 8 informujemy, że wydziały Ośrodka zostaną przeniesione do pomieszczeń przy ul. Świdnickiej 7 (budynek MZN) oraz do budynku dworca PKP, ul. Plac Dworcowy 1.
Sprawy dotyczące realizacji świadczeń pomocy społecznej oraz pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów (stypendia) będą załatwiane przy ul. Świdnickiej 7, natomiast sprawy związane z realizacją świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, świadczenia wychowawczego (500+), karty dużej rodziny będą realizowane przy ul. Plac Dworcowy 1.

Ponadto, przy Placu Dworcowym będzie mieścił się Dział Finansowo-Księgowy i Kadr oraz sekretariat Ośrodka, gdzie będzie przyjmowana korespondencja. Wypłata wszystkich świadczeń będzie realizowana w kasie, mieszczącej się w budynku dworca, Plac Dworcowy 1.

- Przeprowadzka OPS odbędzie się w dniach od 25 stycznia 2018r. do 28 lutego 2018r., dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość, bo w dniach przenosin będą utrudnienia w załatwianiu spraw oraz w kontaktach z wydziałami – mówi Izabela Siekierzyńska, dyrektor OPS.

Numery telefonów pozostają bez zmian, jednakże mogą występować zakłócenia w pracy.

Na Placu Dworcowym 1 tymczasowo będzie miała siedzibę Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz będą tam przyjmować specjaliści, jednakże mogą pojawić się utrudnienia w pracy.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej będzie przyjmowała na Placu Dworcowym 1 wyłącznie we wtorki, w godz. od 10: 00-14: 00, natomiast Zastępca Dyrektora będzie przyjmował przy ul. Świdnickiej 7, również we wtorki w godz. 10:00-14:00.

Zakończył się już remont nowych pomieszczeń dla jadłodajni miejskiej. Będzie ona zlokalizowana w budynku pawilonu handlowego na Osiedlu Sudeckim. Pomieszczenie musi jeszcze zostać wyposażone w sprzęt.

Obecnie wszystkie osoby, korzystające z dożywiania, otrzymują talon na żywność, który mogą zrealizować we wszystkich barach, działających na terenie miasta.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 262

Powrót