Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST
E-Urząd
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Ważne Dokumenty
Komunikacja Miejska
Telewizja Internetowa
Film promocyjny
Fotogaleria
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja Wałbrzyska

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Śpiewają, tańczą, strzelają

Opublikowano: 31-08-2018
Zespół śpiewaczo – taneczny „Akord” działający przy Oddziale Rejonowym PZERiI w Świebodzicach zdobył serca publiczności na IX Festiwalu Kultury Ludowej w Kobierzycach. W przeglądzie uczestniczyło 17 zespołów ludowych z całęgo Dolnego Śląska.

Nasi świebodziccy seniorzy spodobali się publiczności, bo nie tylko dobrze śpiewają, ale i tańczą, i to w rytmie country! Występ „Akordu” dodatkowo okraszony wystrzałami z cowbojskiego colta wywarł naprawdę spore wrażenie. W efekcie „akordziści” zdobyli III miejsce oraz nagrodę publiczności. Gratulujemy i dziękujemy za piękną promocję Świebodzic.

- Nagroda publiczności jest dla nas najcenniejszą oceną, to nagroda dla nas wszystkich za wniesiony trud i wysiłek wszystkich członków zespołu – podkreśla Aleksander Jermakow, nowy przewodniczący związku, a jednocześnie menadżer zespołu. - Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim członkom zespołu „Akord” za wspólne śpiewanie, taniec i świetną zabawę – mówi przewodniczący.

A umiejętności naszych rozśpiewanych i roztańczonych seniorów zobaczymy już niebawem w Świebodzicach, podczas dorocznych Senioralii, które odbędą się na początku października.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 141

Powrót