Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Dzień Kobiet w Świebodzicach

Opublikowano: 06-03-2019

            Wszystkie Panie, fanki Marka Mostowiaka z „M jak Miłość” Miasto Świebodzice serdecznie zaprasza w dniu 8 marca do Miejskiego Domu Kultury. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert Kacpra Kuszewskiego pt. „Album rodzinny”.

            Klimat utworów z pierwszej solowej płyty artysty, przeniesie słuchaczy w niepowtarzalny nastrój lat 20 i 30 ubiegłego wieku. Elementy fokstrota, swingu, charlestona i tanga, dowcipne teksty przeplatane nostalgicznymi, lirycznymi utworami, zbudują niepowtarzalny klimat minionej epoki.

            Sam artysta o „Albumie rodzinnym” mówi tak: „Stary album rodzinny. Wehikuł czasu. Otwieram go i przenoszę się w cudowne lata dwudzieste i lata trzydzieste, czasy młodości moich dziadków. Świat fraków, cylindrów, długich sukien i kapeluszy z piórem, ale także fokstrota, tanga i charlestona (…) Przedstawiam Państwu kolekcję hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale zdarzyć się mogły...”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

            To nie jedyna atrakcja jaką przygotowało miasto z okazji Dnia Kobiet. Miłośniczki aktywnego spędzania czasu wolnego zapraszamy na Dzień Kobiet do Wodnego Centrum Rekreacji. Każda z Pań będzie mogła zakupić bilet w preferencyjnej cenie 3 zł za godzinę i 6 zł za dwie godziny. Kompleks oferuje Paniom możliwość skorzystania z gejzerów, biczy wodnych, dwóch jacuzzi, saunarium, basenów rekreacyjnego oraz sportowego.

 

 

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 682

Powrót