Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zapraszamy na Targi Pracy

Opublikowano: 03-04-2019
W dniu 16 kwietnia 2019 r. (wtorek), godz. 10:00-13:00, w Miejskim Domu Kultury odbędą się XI Świebodzickie Targi Pracy. To doskonały sposób do bezpośredniego kontaktu z firmami i wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami, oferującymi zatrudnienie w różnych gałęziach przemysłu i usług.

Podczas Targów prezentowane będą aktualne oferty zatrudnienia. Do udziału zostały zaproszone wyłącznie lokalne firmy i przedsiębiorstwa. Urząd Miejski chce w ten sposób przedstawić świebodziczanom szeroką gamę ofert i zachęcić do pracy w miejscu zamieszkania, a przedsiębiorcom umożliwić dalszy rozwój na terenie Gminy.

Targi Pracy są kolejnym działaniem, podjętym wspólnie przez Urząd Miejski i PUP Filię w Świebodzicach. W tym roku odbyły się już Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej, a także spotkanie dotyczące wsparcia lokalnych przedsiębiorców w pozyskiwaniu do pracy wykwalifikowanych absolwentów ze świebodzickich placówek oświatowych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu nie tylko osoby bezrobotne, ale również osoby czynne zawodowo, które myślą o zmianie dotychczasowej formy zatrudnienia. Zachęcamy do zabrania ze sobą CV.


 

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 332

Powrót