Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Dni Otwarte w świebodzickim liceum

Opublikowano: 04-06-2019
Dzień Otwarty w świebodzickim liceum to już coroczna tradycja naszej szkoły. W tym roku w dniach 21. i 22. maja gościliśmy w murach LO licznie przybyłych gimnazjalistów oraz ósmoklasistów ze Świebodzic wraz z opiekunami.

Naszych gości przywitała dyrektor świebodzickiego LO, pani Dorota Ciołek oraz grupa teatralna z kl. 2a.

Uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych mogli wziąć udział w warsztatach z j. polskiego, doświadczeniach chemicznych, biologicznych i fizycznych, obejrzeć żywą lekcję historii w wykonaniu naszych uczniów, a także wykazać się talentem matematycznym. Można było, jedząc popcorn, odpocząć w szkolnym klubie uczniowskim FREE DOM .

Bardzo dziękujemy opiekunom i dyrekcji świebodzickich gimnazjów i szkół podstawowych za umożliwienie swoim uczniom odwiedzenia naszego liceum w tych dnach. A tegorocznych absolwentów gimnazjów klas ósmych zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach. Do zobaczenia we wrześniu.
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 560

Powrót