Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Kolejne szkolenie "Tworzę własna stronę internetową- blog" za nami

Opublikowano: 03-10-2019
W miniony weekend tj. 28-29 września 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu pn. "E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice", dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Tym razem mieszkańcy naszego miasta szkolili się w temacie "Tworzę własna stronę internetową- blog". Uczestnicy szkolenia poszerzyli swoja wiedzę m.in. o takie zagadnienia jak: rozpowszechnienie w sieci informacji o swojej stronie, rozumienie zjawisk i zagadnień dotyczących tzw. fake news, hate, netykiety, ochrony wizerunku osób oraz prawa autorskiego. Minione szkolenie miało na celu poszerzenie wiedzy o tym czym jest prowadzenie komunikacji z odbiorcami strony i mediów społecznościowych, hosting strony internetowej i rejestracja domeny internetowej, jakie są internetowe instrumenty promocji (reklamy, płatne posty, pozycjonowanie itp.) oraz w jaki sposób reagować na naruszenia własnych praw autorskich.

Kolejne szkolenie planujemy zorganizować 19-20 października 2019 r. temat "Moje finanse i transakcje w sieci".

Przypominamy, że jedynym warunkiem uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu jest wiek powyżej 25 lat oraz zamieszkiwanie na terenie Świebodzic. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W grupie może uczestniczyć 12 osób. Zapisz się już dziś!

Zgłoszenia można dokonać za pomocą wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres: joanna.szynalska@swiebodzice.pl , ilona.rubis@swiebodzice.pl  lub telefonicznie 74 645 63 09.

Link do zapisów on-line:

 

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 280

Powrót