Konkursy świąteczne na najładniejszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową rozstrzygnięte | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Konkursy świąteczne na najładniejszą ozdobę choinkową i kartkę bożonarodzeniową rozstrzygnięte

Opublikowano: 13-12-2019
Tegoroczna edycja dwóch bożonarodzeniowych konkursów: na najładniejszą kartkę i ozdobę świąteczną, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Do urzędu złożono setki kolorowych, pomysłowych prac, a przed jury konkursowym stanęło ogromne wyzwanie.

Mimo, że wybór był niezwykle trudny, udało się wybrać najpiękniejsze ozdoby i kartki. Jednak podium ma tylko trzy miejsca, dlatego decyzją sędziów przyznano też szereg wyróżnień.

Laureaci konkursu pn. „Najładniejsza ozdoba choinkowa”:

Kategoria wiekowa – Przedszkola

  • I   miejsce   Michał Pasieczn - Niepubliczne Przedszkole Językowe „Chatka Puchatka”
  • II miejsce   Mateusz Kirklo - Przedszkole Nr 3
  • III miejsce  Hanna Kryszak - Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:    

  • Kamil Kulesza - Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Natalia Sklavenas - Przedszkole Nr 3
  • Adam Trólka - Oddział „0” przy Szkole Podstawowej Integracyjnej
  • Judyta Łapacz - Oddział „0” przy Szkole Podstawowej Nr 4
  • Krystian Tomaszek - Przedszkole Niepubliczne Koniczynka

 

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy I-III

  • I   miejsce   Anastazja Filipczyk - Szkoła Podstawowa Nr 4
  • II   miejsce Aleksandra Wołowiec - Szkoła Podstawowa Nr 1
  • III miejsce Maja Dominik - Szkoła Podstawowa Integracyjna

Wyróżnienia:

  • Dawid Wyraźny - Zespół Szkół Specjalnych
  • Jakub Benko - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Katarzyna Drewiniak - Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Kategoria wiekowa – Szkoły Podstawowe klasy IV-VIII

  • I     miejsce Jakub Zarzycki - Szkoła Podstawowa Integracyjna
  • II   miejsce Weronika Rus - Szkoła Podstawowa Nr 4
  • III   miejsce Hubert Szymczak - Szkoła Podstawowa N 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:

  • Witold Wójcik - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Maksymilian Jaros - Szkoła Podstawowa Nr 4
  • Marcel Pilarski - Szkoła Podstawowa Nr 3

 

Nagrody i wyróżnienia wręczył zwycięzcom Paweł Ozga, burmistrz miasta Świebodzice, podczas spotkania z Mikołajem ,w piątek 6 grudnia.

 

Laureaci konkursu pn. „Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa”:

  1. Joanna Mikus – Świetlica Środowiskowa ,,Tęczowa Gromada”
  2. Dominik Kruszka – Szkoła Podstawowa Integracyjna
  3. Jakub Garula – Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  4. Kamila Pochroń - Świetlica Środowiskowa ,,Tęczowa Gromada”
  5. Maksymilian Rum – Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  6. Patryk Mleczek – Szkoła Podstawowa nr 4
  7. Antonina Izydorczyk – Przedszkole Niepubliczne „Kraina Marzeń”
  8. Adam Kędzierski – Środowiskowy Dom Samopomocy

 

Osoby Wyróżnione:

 

Przedszkole nr 2

  • Hanna Wojciechowska
  • Karol Rajnik
  • Mateusz Kujawa
  • Adrian Sychowski
  • Adam Kierczyński
  • Hanna Kryszak

Przedszkole nr 3 Niezapominajka

  • Dominik Słowik
  • Hanna Lewińska
  • Alicja Tarapata

Niepubliczne Przedszkole ,,Koniczynka”

  • Krystian Tomaszek

Niepubliczne Przedszkole ,,Kraina Marzeń”

  • Filip Derewiecki
  • Kira Muratova

Szkoła Podstawowa nr 2

  • Amanda Wasung
  • Bartosz Gauze
  • Julia Meges
  • Ewa Stawiak
  • Hanna Malarczyk

Szkoła Podstawowa nr 3

  • Brajan Malinowski
  • Andrzej Wutte
  • Oliwier Kulesza
  • Marcel Runo
  • Patrycja Ostrowska
  • Nadia Zając
  • Natalia Świderska

Szkoła Podstawowa nr 4

  • Alan Wilk
  • Amelia Kowalczyk
  • Magdalena Surma
  • Jakub Laśkiewicz
  • Zuzanna Grzeleńska
  • Zofia Sobel
  • Eryk Kurdzielewicz
  • Kamil Walichnowski
  • Michał Laśkiewicz
  • Maksymilian Jaros
  • Jakub Poznański

Szkoła Podstawowa Integracyjna

  • Jakub Zarzycki
  • Mikołaj Momot
  • Mateusz Ber
  • Daniel Kłos
  • Rafał Karwecki

Zespół Szkół Specjalnych

  • Maksym Pawłowski
  • Marek Kucharec

Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

  • Aleksandra Kołakowska
  • Brygida Prochera

Centrum Rozwoju, Kultury i Nauki przy Podstawowej Szkole Integracyjnej

  • Katarzyna Dominik
  • Maja Dominik

Środowiskowy Dom Samopomocy w Świebodzicach

  • Mariusz Kędzierski
  • Roman Górski
  • Judyta Boratyn

Klub Seniora

  • Zofia Okińczyc
  • Genowefa Kuriata
  • Janina Rogozińska

Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci

  • Zenon Chwesiuk
  • Damian Dybaś
  • Marcin Cichaczewski

Świetlica Środowiskowa ,, Tęczowa Gromada”

  • Vanessa Grodecka
  • Aleksandra Węgierska
  • Amanda Olejkiewicz
  • Alicja Usień

Miejski Dom Kultury

  • Maja Rybińska.

 

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone laureatom, podczas spotkania w Miejskim Domu Kultury, w poniedziałek (16 grudnia) o godzinie 16:30. Ponadto nagrodzone prace zostały wydrukowane i powędrują z życzeniami do firm i instytucji współpracujących z Gminą Świebodzice, a także do miast partnerskich.

               

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1036

Powrót