PODSUMOWANIE PROJEKTU „ZAKODUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” W RAMACH KONKURSU GRANTOWEGO „WzMOCnij Swoje Otoczenie” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

PODSUMOWANIE PROJEKTU „ZAKODUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” W RAMACH KONKURSU GRANTOWEGO „WzMOCnij Swoje Otoczenie”

Opublikowano: 20-12-2019
Dnia 14.12.2019 roku w Oddziale Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się ostatnie zajęcia z kodowania w ramach projektu edukacyjnego „Zakoduj swoją przyszłość” współfinansowanych ze środków Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach konkursu grantowego „WzMOCnij Swoje Otoczenie”.

W ramach projektu biblioteka przeprowadziła zajęcia z elementami kodowania we wszystkich świebodzickich szkołach podstawowych oraz dwóch przedszkolach. W listopadzie i grudniu w siedzibie biblioteki realizowane były warsztaty w całości poświęcone nauce kodowania, przeznaczone dla dzieci w wieku od pięciu do piętnastu lat. Biblioteka zrealizowała również cztery szkolenia z kodowania offline dla nauczycieli nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z gminy Świebodzice. Łączna liczba beneficjentów projektu „Zakoduj swoją przyszłość“ wyniosła trzysta trzydzieści osób.

Grant od Polskich Sieci Elektroenergetycznych pozwolił na zakup wielu pomocy dydaktycznych służących nauce kodowania, a tym samym również do poszerzenia oferty edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach. Pomimo że projekt dobiegł już końca, biblioteka dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych będzie kontynuowała działania edukacyjne służące nauce kodowania.

Strona internetowa Partnera: http://raport.pse.pl/pl/

Autor: MBP

Liczba wyświetleń: 429

Powrót