Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

28 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

Opublikowano: 09-01-2020
Szanowni Mieszkańcy, serdecznie zapraszamy do udziału w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR, przy ul. Mieszka Starego 8.

Moc atrakcji przygotował świebodzicki sztab WOŚP, na czele którego po raz 19 stanęła Zofia Marek. W organizację włączyły się czynnie placówki edukacyjne z terenu miasta, w szczególności Szkoła Podstawowa nr 2, a także harcerze, kluby sportowe, organizacje kultury i inni. Imprezę rozpocznie o godz. 11:00 Parada MOTOWOŚP, zaś o godzinie 11:50 wystartuje bieg Policz się z cukrzycą.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 12:30. Przez całe popołudnie uczestnicy akcji mogą podziwiać występy utalentowanych młodych świebodziczan, a gwiazdą tegorocznej edycji WOŚP, będzie grupa szantowa Banana Boat. Nie zabraknie również wielu atrakcji dodatkowych, a wśród nich m.in.: bicie rekordu w żeglowaniu, pokazy pierwszej pomocy, przejażdżki samochodami terenowymi, zbiórka krwi, kącik zabaw dla dzieci, kiermasze rozmaitości i wiele innych. Od godziny 17:55 rozpocznie się "Giełda Darów Przyjaciół WOŚP - licytacja jakiej nie było!". Zakończeniem akcji będzie tradycyjnie Światełko do nieba, wzbogacone pokazem tańca z ogniem. Serdecznie zapraszamy do udziału i pokazania po raz kolejny wielkiego serca świebodziczan.

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 919

Powrót