Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Oświata
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2411: Imię/NICK: Ania

Opublikowano: 21-11-2018
Dzień dobry, chciałem zapytać dlaczego na stronie Świebodzic nie pojawiła się żadna wzmianka o uroczystości organizowanej przez Klub REKIN 100 Basenów na 100-lecie Niepodległości??? Chciałem zaznaczyć, że impreza była organizowana pod patronatem Burmistrza Świebodzice i aktywnie w organizację zaangażował się Wydział Promocji Miasta. Dlaczego na stronie opisuje się tylko wybrane imprezy i jakie jest kryterium przy wyborze imprezy, która jest opisywana????
ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani/ Szanowny Panie

zapowiedź dotycząca wydarzeń organizowanych w naszym mieście w ramach obchodów 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w formie plakatu jak i zapowiedzi pisemnej, ukazała się zarówno na stronie internetowej miasta, jak i w Gazecie Świebodzickiej oraz profilu społecznościowym.

Relacja z wydarzeń dotyczyła przede wszystkim obchodów oficjalnych, czyli mszy świętej wraz ze złożeniem wiązanek pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pokazu patriotycznego w Rynku. Były to największe wydarzenia związane z uczczeniem rocznicy w Świebodzicach, z udziałem największej liczby mieszkańców, stąd naturalnym jest, iż to właśnie one znalazły się w relacji z obchodów.

Nie dysponujemy materiałem fotograficznym z wydarzenia sportowego, o którym Pani wspomniała, ale oczywiście jeśli organizatorzy go dostarczą, z pewnością relacja z wydarzeń zostanie uzupełniona.

Z wyrazami szacunku

Bogdan Kożuchowicz
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 131

Powrót