Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Telewizja internetowa
Telewizja Internetowa
Film promocyjny
Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2520: Imię/NICK: Katarzyna

Opublikowano: 26-02-2019
Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o reakcję z Pana strony w związku z niewłaściwym parkowaniem przy ulicy Stanisława Moniuszki. Zrobiła sie ładna pogoda i mieszkańcy Świebodzic, Świdnicy i innych okolicznych miejscowości wybrali się na spacery na Zamek Książ bądź innymi trasami spacerowymi w okolicach Pełcznicy. Niestety zapominają o kulturze i poszanowaniu innych... parkują gdzie popadnie nie zwracając uwagi ani na przyrodę ani na mieszkańców. Wiele osób parkuje bezpośrednio pod oknami mieszkających tam osób a pozostali na terenach zielonych, trawnikach, niejednokrotnie zastawiając cały chodnik. Wszystko rozumiem tylko ,że ja też bym chciała otworzyć okno w tak piękną pogodę a nie mogę bo boję się że uduszę się od spalin kiedy to wycieczkowicze wrócą i odpalą swój samochód. Bardzo proszę o interwencje i wysłanie patrolu w okolice ulicy Moniuszki. Pozdrawiam

 

ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani Katarzyno,

W przypadku stwierdzenia uciążliwości związanych z ruchem lub parkowaniem pojazdów uprzejmie proszę o powiadomienie Straży Miejskiej w Świebodzicach, tel. 606 63 75 42 lub zgłoszenie interwencji w Komisariacie Policji w Świebodzicach tel. 74/ 854-06-22.
Ponadto informuję, że funkcjonariusze Straży Miejskiej w Świebodzicach obejmą doraźną kontrolą ul. Stanisława Moniuszki pod kątem niewłaściwego parkowania pojazdów.

Z wyrazami szacunku

Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 27

Powrót