AKTUALNOŚCI

Przywitaliśmy Nowy Rok 
(02.01.2017)

A A A

 

  

Setki mieszkańców naszego miasta bawiły się na sylwestrowej zabawie, zorganizowanej w Rynku przez Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza. Świebodziczanie przywitali Nowy Rok w blasku rozświetlających niebo fajerwerków i radosnej atmosferze.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 22:00, przy dźwiękach muzyki serwowanej przez zespół Capone Band wszyscy oczekiwali na ten najważniejszy moment, czyli północ.

Tuż przed godziną 0:00 przed ratuszem pojawił się burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z małżonką, by tradycyjnie - tak, jak dzieje się to od wielu lat - powitać Nowy Rok wraz z mieszkańcami miasta. Nie zabrakło także przedstawicieli Rady Miejskiej, w osobach radnych: Teresy Małeckiej, Dariusza Błaszczyka i Marka Gąsiora. Nowy Rok witał z mieszkańcami także prezes OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Janusz Zieliński.

- Kochani, dziękuję Wam za 2016 rok, to był dobry rok dla miasta i mam nadzieję, że także dla Państwa. Życzę wszystkim udanego 2017 roku, niech obfituje w same dobre wydarzenia, pomyślność, zdrowie i dostatek - gdy zabrzmiały życzenia do burmistrza Bogdana Kożuchowicza, wybiła północ, wystrzeliły korki szampanów, a wszyscy zebrani złożyli sobie noworoczne życzenia. Mieszkańcy raczyli się także symboliczną lampkę szampana od władz miejskich.

Zabawa obfitowała w wiele atrakcji, były konkursy, karaoke, a także nauka tańca pod okiem profesjonalnego instruktora. Pogoda sprzyjała bawiącym się pod gołym niebem, humory także dopisywały; impreza była bezpieczna i profesjonalnie zorganizowana.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

  

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   

 


 

FOT: Wydział PIW

 

 


do góry  |