AKTUALNOŚCI

Młodzi kolarze opanowali Świebodzice
(10.09.2018)

A A A

 

  

Fantastyczna, rowerowa impreza odbyła się w sobotę w Świebodzicach. II Wyścig MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej zgromadził na starcie bardzo wielu zawodników, w wieku od 2 do 14 lat. Dla maluchów to była świetna zabawa, dla młodych sportowców – ważny sprawdzian.

Pogoda i frekwencja dopisały, stadion miejski przy ul. Rekreacyjnej 1 od rana zamienił się w górskie trasy rowerowe. Wszyscy uczestnicy dostali medale i dyplomy oraz upominki, a zwycięzcy w swoich kategoriach – nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów.

W dekoracji zawodników wziął udział Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz, Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans oraz Wiceprzewodniczący Jan Klepiec.

- Kolarstwo to piękny sport, jestem jego wielkim sympatykiem. Ogromnie się cieszę, że mamy w naszym mieście kolejną imprezę, zachęcającą dzieci i młodzież do aktywności – podkreśla Bogdan Kożuchowicz.

Samorząd wsparł finansowo organizację wydarzenia. Gratulujemy organizatorom: Stowarzyszeniu Rowerowe Świebodzice i Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach, zawodnikom, trenerom i rodzicom.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

  

   

   

   

 


do góry  |