Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka
Ikona Dymek rozmowa
Zapytaj Burmistrza
Ikona dwóch dokumentów
Ważne Dokumenty
Ikona Autobusu
Komunikacja Miejska
Ikona czapki
Kultura i oświata
Ikona kliszy
TV Internetowa
Ikona Aparat
Fotogaleria
ikona tabelki
Fundusze Unijne i Krajowe
Ikona fabryki
Aglomeracja Wałbrzyska

Cyfrowa Gmina

pusty atrybut alt

Gmina Świebodzice otrzymała dofinasowanie z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, w ramach programu grantowego „Cyfrowa Gmina”, w wysokości 297 642,00 PLN.

Projekt ma na celu zapewnienie cyberbezpieczeństwa danych oraz urządzeń znajdujących się na wyposażeniu Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.  W ramach projektu zostanie zakupione wyposażenie serwerowni oraz specjalistyczne oprogramowanie niezbędne do poprawienia cyberbezpieczeństwa w zakresie usług publicznych.

 

 

pusty atrybut alt

\"Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

Burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga stojący z jedną z Pań dyrektorek na tle paczek z komputerami

Komputery dla świebodzickich szkół

W dniu 21 kwietnia Gmina Świebodzice podpisała umowę o dofinansowanie na zakup komputerów do świebodzickich szkół w ramach projektu grantowego „Zdalna Szkoła” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.
Opublikowano: 29-04-2020
Czytaj dalej

zdalna Szkoła + - projekt w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Tablica informacyjna Gmina Świebodzice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej " Celem projektu jest wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach. Dofinansowanie projektu z UE: 75 000,00 PLN Unia Europejska Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa Rzeczpospolita Polska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego www.mapadotacji.gov.pl

Grant w ramach projektu „zdalna Szkoła +”

Dnia 1 czerwca 2020 r. Gmina Świebodzice, po raz drugi, pozyskała grant w wysokości 75 000 tys. zł w ramach projektu „zdalna Szkoła +”.
Opublikowano: 08-06-2020
Czytaj dalej

E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice

plakat dotyczący projektu e-aktywni
 

Gmina Świebodzice w dniu 01.04.2019 r. podpisała umowę o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotyczącą realizacji projektu grantowego pn. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO” –
„E-aktywni mieszkańcy gminy Świebodzice”.

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekrutacyjnych. W ramach realizowanego projektu zakupione zostaną komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do świebodzickich szkół.

Dofinansowanie: 84 000,00 PLN

 

 

E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice

Plakat RODZIC W INTERNECIE  MÓJ BIZNES W SIECI- MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI I DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH TWORZĘ WŁASNA STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG)I ROLNIK W SIECI- KULTURA W SIECIDostep do szkoleń także w wersji e-learning-aktywniInformacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie NaszegoPartnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenie „Działam w sieciach społecznościowych”

Szanowni Państwo, trwają zapisy na kolejne darmowe szkolenie komputerowe w ramach modułu „Działam w sieciach społecznościowych”, które odbędzie się w dniach 18 – 19 czerwca 2020 r. w godzinach od 09.00 do 15.00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach przy ulicy...
Opublikowano: 05-06-2020
Czytaj dalej
Plakat szkolenia
RODZIC W INTERNECIE - MÓJ BIZNES W SIECI - MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI  - DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH -  TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG) - ROLNIK W SIECI - KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne szkolenie „Działam w sieciach społecznościowych”

Szanowni Państwo, trwają zapisy na kolejne darmowe szkolenie komputerowe w ramach modułu „Działam w sieciach społecznościowych”, które odbędzie się w dniach 18 – 19 styczeń 2020 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach (sala posiedzeń).
Opublikowano: 07-01-2020
Czytaj dalej
Plakat  RODZIC W INTERNECIE 0 MÓJ BIZNES W SIECI - MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI - DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH - TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG) I-ROLNIK W SIECI - KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

„Działam w sieciach społecznościowych” - ruszyły zapisy na kolejne bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo, trwają zapisy na kolejne darmowe szkolenie komputerowe w ramach modułu „Działam w sieciach społecznościowych”, które odbędzie się w dniach 18 – 19 styczeń 2020 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach (sala posiedzeń).
Opublikowano: 12-12-2019
Czytaj dalej
Zdjęcia ze szkolenia osoby przy stole

E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice

W dniach 23-24 listopada odbyło się już czwarte, bezpłatne, modułowe szkolenie „ Działam w sieciach społecznościowych”, realizowane w ramach projektu pn. „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa...
Opublikowano: 25-11-2019
Czytaj dalej
Plakat szkolenia Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning | e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenie „Działam w sieciach społecznościowych”

Szanowni Państwo, trwają zapisy na kolejne darmowe szkolenie komputerowe w ramach modułu „Działam w sieciach społecznościowych”, które odbędzie się w dniach 23-24 listopad 2019 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach (sala posiedzeń).
Opublikowano: 15-11-2019
Czytaj dalej
Zdjęcie ze szkolenia. Mężczyzna tłumaczący coś uczestnikom szkolenia.

E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice

W dniach 26-27.10.2019r. odbyło się już czwarte bezpłatne modułowe szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci”, realizowane w ramach projektu pn. „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.
Opublikowano: 28-10-2019
Czytaj dalej
Zdjęcie ze szkolenia. Osoby uczestniczące w szkoleniu oglądające prezentacje.

Kolejne szkolenie "Tworzę własna stronę internetową- blog" za nami

W miniony weekend tj. 28-29 września 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu pn. "E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice", dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Opublikowano: 03-10-2019
Czytaj dalej
Plakat Szkolenia  RODZIC W INTERNECIE * MÓJ BIZNES W SIECI I MOJE FINANSE * TRANSAKCJE W SIECI* DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH * TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG) * ROLNIK W SIECI * KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning | e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Ostatnie wolne miejsca na szkolenie „Tworzę własną stronę internetową (blog)” 

Szanowni Mieszkańcy zostały już ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenie organizowane przez Gminę Świebodzice w dniach 28-29 września 2019 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 moduł „Tworzę własna stronę internetową (blog)”.
Opublikowano: 24-09-2019
Czytaj dalej
Plakat szkolenia 
* RODZIC W INTERNECIE I MÓJ BIZNES W SIECI*  MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI *  DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH *  TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWA (BLOG) * ROLNIK W SIECI* KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning |e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje Masz pytania /watpliwości?

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Szanowni Mieszkańcy zostały już ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenie organizowane przez Gminę Świebodzice w dniach 28-29 września 2019 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 moduł „Tworzę własna stronę internetową (blog)”.
Opublikowano: 12-09-2019
Czytaj dalej
Zdjęcie uczestników szkolenia przy prezentacji

Szkolenie „Mój biznes w sieci” podsumowane

W dniach 24-25.08.2019r. odbyło się już drugie bezpłatne, modułowe szkolenie „Mój biznes w sieci”, realizowane w ramach projektu pn. „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”, dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.
Opublikowano: 29-08-2019
Czytaj dalej
Zdjęcie ze szkolenia

E-aktywni Mieszkańcy Gminy Świebodzice          

W dniu 29 lipca 2019 r. odbyło się pierwsze bezpłatne szkolenie z modułu „Kultura w sieci” realizowane w ramach projektu pn. „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”, dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.
Opublikowano: 01-08-2019
Czytaj dalej
Kawałek plakatu - szkolenie. Dostep do szkolen takżo w wersji e-learning e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Startują zapisy na bezpłatne szkolenia w ramach programu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”

Gmina Świebodzice w dniu 01.04.2019 r. podpisała umowę o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 pn. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO” – „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”
Opublikowano: 08-07-2019
Czytaj dalej