Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
Klawiatura z myszką
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Ważne komunikaty - ostrzeżenia

Na zdjęciu widoczne atrybuty sądownictwa: waga, młotek.

Punkt porad prawnych i obywatelskich ponownie otwarty

W imieniu Starostwa Powiatowego w Świdnicy informujemy, że od 1 czerwca br. punkt nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich w Świebodzicach wznawia działalność stacjonarną.
Opublikowano: 24-05-2021
Czytaj dalej
Przełamane zdjęcie pokazujące po prawej stronie wejście do Ratusza Miejskiego, a po lewej wejście do Urzędu Miejskiego na ul. Żeromskiego.

Praca Urzędu Miejskiego oraz jednostek organizacyjnych

Szanowni Państwo, w związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.
Opublikowano: 10-03-2021
Czytaj dalej
Waga i młotek prawniczy

Punkt bezpłatnych porad prawnych wznowił bezpośrednią obsługę klienta

Informujemy, że od dnia 5 marca (piątek) wznowiona została bezpośrednia obsługa klienta w punkcie porad prawnych, zlokalizowanym w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach, ul. Żeromskiego 27. Klienci przyjmowani są w czwartki i w piątki w godz. 13:30-17:30.
Opublikowano: 09-03-2021
Czytaj dalej
Herb na rozmytym tle

Lista oddziałów zakaźnych wskazanych dla pacjentów potencjalnie zainfekowanych koronawirusem w województwie dolnośląskim

Lista oddziałów zakaźnych wskazanych dla pacjentów potencjalnie zainfekowanych koronawirusem w województwie dolnośląskim:
Opublikowano: 05-03-2020
Czytaj dalej
Logo szpitala

Zakaz odwiedzin w szpitalach

Szanowni Mieszkańcy, przekazujemy wykaz szpitali znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego, w których od dnia 4 marca 2020 r. (środa) wprowadzono zakaz odwiedzin w związku z panującym zagrożeniem koronawirusem.
Opublikowano: 05-03-2020
Czytaj dalej
herb na rozmytym tle

Spotkanie w sprawie programu wymiany kotłów

Gmina Świebodzice przystępuje do kolejnych działań zmierzających do redukcji emisji zanieczyszczeń pochodzących z systemów grzewczych. Wspólnie z innymi gminami członkowskimi Aglomeracji Wałbrzyskiej Świebodzice przystępują do programu wymiany kotłów opalanych...
Opublikowano: 25-01-2019
Czytaj dalej