Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
Klawiatura z myszką
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka
Ikona Dymek rozmowa
Zapytaj Burmistrza
Ikona dwóch dokumentów
Ważne Dokumenty
Ikona Autobusu
Komunikacja Miejska
Ikona czapki
Kultura i oświata
Ikona dwóch dokumentów
Organizacje pozarządowe
Ikona kliszy
TV Internetowa, Film promocyjny
Ikona Aparat
Fotogaleria
ikona tabelki
Fundusze Unijne i Krajowe
Ikona fabryki
Aglomeracja Wałbrzyska
Ikona Teczka
Firmy i instytucje
ikona teczki
Strona ARCHIWALNA

Dane teleadresowe1

Urząd Miejski w Świebodzicach
ul. Rynek 1, 58-160 Świebodzice

 
Budynek urzędu

Telefony:

74 666-95-17
74 666-95-18
74 666-95-43

Faks: 
74 666-95-09


E-mail: swiebodzice@swiebodzice.pl


GODZINY URZĘDOWANIA

poniedziałek, środa, czwartek
w godzinach od 7:30 do 15:30

wtorek
w godzinach od 7:30 do 16:00

piątek
w godzinach od 7:30 do 15:00

we wtorki interesanci przyjmowani są przez Burmistrza Miasta
od godz. 09:00 do godz. 14:00.

Kasa Urzędu Miejskiego
ul. Stefana Żeromskiego 27

godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
w godz. 8.00-14:00


NOWE KONTO BANKOWE

PODATKI I OPŁATY
Wszystkie opłaty i podatki lokalne proszę wpłacać na konto Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr 91 2030 0045 1110 0000 0229 7270

 

 

Wykaz telefonów bezpośrednich:

Wydział Organizacyjno-Administracyjny (74) 666-95-15;

Kierownik Wydziału Alicja Hałdaś (74) 666-95-10; alicja.haldas@swiebodzice.pl

 

Wydział Spraw Obywatelskich, Ochrony Ludności i Działalności Gospodarczej

Kierownik Wydziału Wojciech Orzel (74) 666-95-50; wojciech.orzel@swiebodzice.pl

Meldunki i Obrona Cywilna (74) 666-95-51;

Dowody Osobiste (74) 666-95-52;

Działalność Gospodarcza (74) 666-95-53;

Roboty Publiczne, Prace Interwencyjne (74) 666-95-54.

 

Wydział Finansowo-Budżetowy

Zastępca Skarbnika Miasta Iwona Sułkowska (74) 666-95-61; iwona.sulkowska@swiebodzice.pl

 

Budżet (74)666-95-62, (74) 666-95-65;

Płace (74)666-95-63, (74) 666-95-64;

Podatki (74)666-95-66, (74) 666-95-67, (074) 666-95-68;

Kasa (74) 666-95-69.

 

Urząd Stanu Cywilnego (74) 666-95-24;

 

Kierownik USC Aleksandra Szymecka (74) 666-95-23; aleksandra.szymecka@swiebodzice.pl

 

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych (74) 666-95-12; (74)666-95-13;

 

P.o. Kierownika Wydziału Alicja Pawlica (74) 666-95-13; alicja.pawlica@swiebodzice.pl 

 

Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego

Kierownik Wydziału Sławomir Sprawka (74) 666-95-25; slawomir.sprawka@swiebodzice.pl

Geodezja i gospodarka gruntami, przetargi
Sprzedaż gruntów, działki budowlane (74) 666-95-26;

Sprzedaż nieruchomości (74) 666-95-27;

Przekształcenia użytkowania wieczystego, sprzedaż gruntów (74) 664-54-55;

Zagospodarowanie przestrzenne miasta (74) 666-95-33.

 

Wydział Gospodarki Mieszkaniowej

ul. Świdnicka 7 b

P.o. Kierownik Roksana Bartnikowska-Kryszak (74)666-95-41 roksana.bartnikowska-kryszak@swiebodzice.pl 

Dodatki mieszkaniowe (74) 666-95-41;

Sprawy lokalowe (74) 666-95-42.

 

Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej

Kierownik Magdalena Osiewacz-Drab (74) 666-95-30 magdalena.osiewacz-drab@swiebodzice.pl

Inwestycje, nadzór inwestycyjny (74) 666-95-31;

Inwestycje, energetyka (74) 666-95-28;

Inwestycje, nadzór inwestycyjny (74) 666-95-34.

 

Wydział Rozwoju, Strategii i Zamówień Publicznych

Kierownik Grażyna Sikorska (74)666-95-32; grazyna.sikorska@swiebodzice.pl

Fundusze Zewnętrzne (74) 645-63-09;

Zamówienia Publiczne (74) 645-63-08.

 

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

Kierownik Ilona Szczygielska (74) 645-63-07; ilona.szczygielska@swiebodzice.pl

Promocja (74 )666-95-71.

 

Wydział Egzekucji i Windykacji

Kierownik Katarzyna Trzop (74)666-96-38; katarzyna.trzop@swiebodzice.pl

Windykacja, gospodarka odpadami komunalnymi (74) 666-95-67.


Straż Miejska

Komendant - Łukasz Gil tel.: 606-63-75-42, 606-63-75-48; lukasz.gil@swiebodzice.pl 
Świebodzice, Plac Dworcowy 1
tel.: 606 63 75 42.

 

Powrót