Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Pusty atrybut alt

Mikołajki w Świebodzicach

Już za tydzień do naszego miasta zawita gość z dalekiej Północy – Święty Mikołaj. Dokładnie we wtorek 6 grudnia zjawi się w Rynku, aby malować uśmiech na twarzach dzieci.
Opublikowano: 29-11-2022
Czytaj dalej
Logo programu Dostęnpe Mieszkanie

Kolejny moduł programu „Samodzielność-Aktywność-Mobilność”

„Dostępne Mieszkanie” to program skierowany do osób z niepełnosprawnościami, które w swoim mieszkaniu posiadają bariery ograniczające ich w codziennym funkcjonowaniu. Jest to kolejny moduł programu „Samodzielność-Aktywność-Mobilność” realizowanego przez...
Opublikowano: 29-11-2022
Czytaj dalej
Ogień

Informacja na temat zakupu węgla

Informujemy, że Gmina Świebodzice podpisała umowę ze spółką Tauron Wydobycie SA z siedzibą w Jaworznie, która została wskazana jako podmiot uprawniony do prowadzenia sprzedaży paliwa stałego na terenie niektórych gmin powiatów: świdnickiego oraz wałbrzyskiego.
Opublikowano: 28-11-2022
Czytaj dalej
Węgiel

Przedłużony termin przyjmowania wniosków na zakup opału w preferencyjnych cenach

W związku z dużym zainteresowaniem węglem w preferencyjnej cenie informujemy, że Gmina Świebodzice nadal przyjmuje wnioski na zakup węgla.
Opublikowano: 28-11-2022
Czytaj dalej
Logo Świebodzice ZWIK

Prace konserwacyjne na magistrali wodociągowej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świebodzicach informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi na magistrali wodociągowej przy ul. Wolności, dnia 29.11.22 r. może wystąpić obniżone ciśnienie wody lub brak dostawy wody na ul. Wolności od godz. 8:00 do godz....
Opublikowano: 28-11-2022
Czytaj dalej
Zdjęcie grupowe

"DAMA BRONI SIĘ SAMA"

Zakończył się trzymiesięczny kurs samoobrony dla kobiet „Dama Broni się Sama". Była to druga edycja tego typu szkolenia, przeprowadzonego na terenie Świebodzic.
Opublikowano: 28-11-2022
Czytaj dalej
Nagłówek plakatu

Bezpłatne badania cytologiczne w mobilnym gabinecie

Regularnie wykonywana cytologia może uratować życie. Dzięki regularnie wykonywanej cytologii możliwe jest wykrycie raka szyjki macicy na bardzo wczesnym poziomie, kiedy choroba jest całkowicie uleczalna.
Opublikowano: 28-11-2022
Czytaj dalej