Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Zapytaj Burmistrza

Herb Gminy na rozmytym tle

PYTANIE 2760: Imię/NICK: Marcin

Opublikowano: 23-07-2020
Czy w te wakacje będzie organizowana półkolonia dla najmłodszych?

 

ODPOWIEDŹ:

 

Szanowny Panie Marcinie,

uprzejmie informuję, że OSiR Świebodzice Spółka z o.o. w tym roku nie organizuje półkolonii wakacyjnej, jednak z myślą o mieszkańcach przygotował ofertę ciekawych zajęć dla dzieci . Podczas akcji AKTYWNE WAKACJE oferuje dzieciom i osobom dorosłym zajęcia w czterech segmentach sportowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

W Wodnym Centrum Rekreacji bilet wstępu dla dzieci ze Świebodzic od poniedziałku do piątku jest w cenie 3 zł. Dla odwiedzających dostępne są wszystkie atrakcje (z wyłączeniem saunarium). Basen sportowy, basen rekreacyjny z gejzerami i biczami wodnymi, a także przeciwprądami do masażu podwodnego oraz dwa jacuzzi, to miejsca dla każdego kto pragnie chwili relaksu.

Basen odkryty, na którym w tym sezonie wydłużyliśmy godziny otwarcia. Teraz obiekt czynny jest przez cały tydzień w godzinach 10:00-19:00. Ceny biletów nie uległy zmianie i podobnie jak w roku ubiegłym, wejście dla dzieci ze Świebodzic od poniedziałku do piątku w cenie 1 zł. Na obiekcie wyznaczone jest miejsce na rozpalenie grilla, przy którym można odpocząć i spędzić czas z rodzinom i przyjaciółmi.

Kręgielnia w wakacje czynna jest codziennie od 12:00 do 22:00. We wtorki i czwartki w godzinach 10:00-13:30 odbywają się wakacyjne turnieje dla dzieci i młodzieży (bezpłatne).
Wprowadziliśmy także ułatwienie w dostępie do kręgielni. Poprzez stronę internetową www.kregielnia24.pl można w łatwy sposób wybrać dla siebie dogodny termin i godzinę i zarezerwować tor.

Ostatnim segmentem są bezpłatne, wakacyjne zajęcia z animatorem sportu, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00. Umożliwiamy rozwijanie pasji dzieci w trzech dyscyplinach : piłka nożna, koszykówka i piłka ręczna.

W imieniu OSiR Świebodzice Spółka z o.o. serdecznie zapraszam również do udziału w akcji sportowej pn. Rozbiegaj się w Wakacje”, która odbywa się na stadionie przy ul. Rekreacyjnej, w każdy wtorek o godz. 18:30.

Z wyrazami szacunku
Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

 

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 275

Powrót