Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Zapytaj Burmistrza

Herb Gminy na rozmytym tle

PYTANIE 2763: Imię/NICK: Edyta

Opublikowano: 11-08-2020
Dzień dobry, Panie Burmistrzu dlaczego na piasta zamknięto ORLIK przecież mamy wakacje i dzieci chętnie korzystają z zabaw na świeżym powietrzu.

 

ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani Edyto.

uprzejmie informuję, że obiekt Blisko Boisko na Osiedlu Piastowskim ze względu na nałożone Zarządcy, w tym przypadku OSiR Świebodzice Sp. z o.o., obostrzenia związane z udostępnianiem obiektów w czasie COVID19 nie może być ogólnodostępny i czynny przez cały czas. Wiąże się to przede wszystkim z zachowaniem reżimów sanitarnych, polegających przede wszystkim na dezynfekcji rąk przez korzystających oraz na odkażaniu obiektu po każdorazowym wyjściu korzystającego. Ze względu na fakt, iż ww. obiekt nie posiada zaplecza sanitarnego i nie ma możliwości, aby stale przebywał na nim pracownik Obsługi OSiR, obiekt udostępniany jest wyłącznie w wyznaczonych godzinach grupom zorganizowanym, które zgłoszą do OSiR chęć skorzystania z obiektu.

Jednocześnie zapraszamy na obiekt Orlik przy ulicy Rekreacyjnej 1, który posiada pełne zaplecze sanitarne i jest obiektem ogólnodostępnym otwartym codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-20.00, a w sobotę i niedzielę od 12.00 do 20.00. Ponadto w czasie wakacji w godz. 10.00-12.00 (dla dzieci w kat. 2007 i młodsi) oraz w godz. 12.30-14.30 (dla dzieci w kat. 2002-2006) organizowane są zorganizowane zajęcia pod okiem animatora sportu. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.osir.swiebodzice.pl

 

 
Z wyrazami szacunku
Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 175

Powrót