Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2411: Imię/NICK: Ania

Opublikowano: 21-11-2018
Dzień dobry, chciałem zapytać dlaczego na stronie Świebodzic nie pojawiła się żadna wzmianka o uroczystości organizowanej przez Klub REKIN 100 Basenów na 100-lecie Niepodległości??? Chciałem zaznaczyć, że impreza była organizowana pod patronatem Burmistrza Świebodzice i aktywnie w organizację zaangażował się Wydział Promocji Miasta. Dlaczego na stronie opisuje się tylko wybrane imprezy i jakie jest kryterium przy wyborze imprezy, która jest opisywana????
ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani/ Szanowny Panie

zapowiedź dotycząca wydarzeń organizowanych w naszym mieście w ramach obchodów 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w formie plakatu jak i zapowiedzi pisemnej, ukazała się zarówno na stronie internetowej miasta, jak i w Gazecie Świebodzickiej oraz profilu społecznościowym.

Relacja z wydarzeń dotyczyła przede wszystkim obchodów oficjalnych, czyli mszy świętej wraz ze złożeniem wiązanek pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pokazu patriotycznego w Rynku. Były to największe wydarzenia związane z uczczeniem rocznicy w Świebodzicach, z udziałem największej liczby mieszkańców, stąd naturalnym jest, iż to właśnie one znalazły się w relacji z obchodów.

Nie dysponujemy materiałem fotograficznym z wydarzenia sportowego, o którym Pani wspomniała, ale oczywiście jeśli organizatorzy go dostarczą, z pewnością relacja z wydarzeń zostanie uzupełniona.

Z wyrazami szacunku

Bogdan Kożuchowicz
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 335

Powrót