Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2520: Imię/NICK: Katarzyna

Opublikowano: 26-02-2019
Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o reakcję z Pana strony w związku z niewłaściwym parkowaniem przy ulicy Stanisława Moniuszki. Zrobiła sie ładna pogoda i mieszkańcy Świebodzic, Świdnicy i innych okolicznych miejscowości wybrali się na spacery na Zamek Książ bądź innymi trasami spacerowymi w okolicach Pełcznicy. Niestety zapominają o kulturze i poszanowaniu innych... parkują gdzie popadnie nie zwracając uwagi ani na przyrodę ani na mieszkańców. Wiele osób parkuje bezpośrednio pod oknami mieszkających tam osób a pozostali na terenach zielonych, trawnikach, niejednokrotnie zastawiając cały chodnik. Wszystko rozumiem tylko ,że ja też bym chciała otworzyć okno w tak piękną pogodę a nie mogę bo boję się że uduszę się od spalin kiedy to wycieczkowicze wrócą i odpalą swój samochód. Bardzo proszę o interwencje i wysłanie patrolu w okolice ulicy Moniuszki. Pozdrawiam

 

ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani Katarzyno,

W przypadku stwierdzenia uciążliwości związanych z ruchem lub parkowaniem pojazdów uprzejmie proszę o powiadomienie Straży Miejskiej w Świebodzicach, tel. 606 63 75 42 lub zgłoszenie interwencji w Komisariacie Policji w Świebodzicach tel. 74/ 854-06-22.
Ponadto informuję, że funkcjonariusze Straży Miejskiej w Świebodzicach obejmą doraźną kontrolą ul. Stanisława Moniuszki pod kątem niewłaściwego parkowania pojazdów.

Z wyrazami szacunku

Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 384

Powrót