Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2528: Imię/NICK: Krzysztof

Opublikowano: 05-03-2019
Bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego w Budżecie Obywatelskim nie została uwzględniona propozycja utwardzenia terenu przed blokiem nr.3 na Osiedlu Sudeckim.Teren ten nie został dokończony przez poprzedniego burmistrza choć było to w planach ,a pieniądze na ten cel zostaly przeniesione na inny cel.Nie będę się rozwodził na temat stanu bo już raz o tym pisałem a póżniej złożyłem wniosek na ręce Burmistrza i nie dostałem odpowiedzi.Jak rozumiem poprzednia władza działała na zasadzie zasypywania dziur i teraz wy to samo robicie.Najlepiej zasypać, uklepać no i po sprawie.Nic tylko pogratulować pomysłu......BRAWO...

 

ODPOWIEDŹ:

Szanowny Panie Krzysztofie,

w tabelce przedstawione zostały wszystkie propozycje mieszkańców, które wpłynęły do Urzędu Miejskiego w czasie trwania naboru wniosków do budżetu partycypacyjnego na 2019 rok, w terminie od dnia 19 lipca 2018 r. do dnia 14 września 2018 r. Informacja o naborze była dostępna na stronie internetowej www.swiebodzice.pl, profilu Miasto Świebodzice na Facebooku oraz w lokalnej prasie.
Jeżeli chodzi o Pana wniosek, który wpłynął do Urzędu Miejskiego i nie został złożony w ramach ww. budżetu informuję, że po przeanalizowaniu sprawy otrzyma Pan pisemną odpowiedź.

Z wyrazami szacunku

Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 212

Powrót