Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2560: Imię/NICK: wzburzonamama

Opublikowano: 29-03-2019
Witam dlaczego dyrekcja MDK w Świebodzicach chce zlikwidować zajęcia zumby dla dzieci? Właśnie się dowiedziałam że pani dyrektor MDK wydała taką decyzję ze względu na małą ilość dzieci przecież miasto dostało na to dotacje niezależne od liczby dzieci . Dzieci lubią te zajęcia czekają na nie. Proszę o interwencję!!!!!

 

ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani,

decyzja o likwidacji zajęć Zumby dla dzieci została podjęta po wszechstronnej analizie.

Ze stanu faktycznego wynika, iż w okresie ostatnich trzech miesięcy na prowadzone zajęcia ZUMBA I ZUM KIDS uczęszczało od 2 -5 osób. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu i niestety nie było nimi większego zainteresowania. Miejski Dom Kultury szeroko informował o tego typu zajęciach, w praktyce zainteresowanie okazało się nikłe.Na zajęcia ZUMBA I ZUM KIDS Miejski Dom Kultury nie otrzymał żadnych dodatkowych środków finansowych.

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury serdecznie zaprasza do zapoznania się z innymi, różnorodnymi propozycjami zajęć, prowadzonych przez MDK, które cieszą się wysoką frekwencją i zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. W przypadku ponownego, większego zainteresowania zajęciami Zumby, jest możliwość powrotu do realizacji zajęć.

Z wyrazami szacunku

Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 469

Powrót