Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Zapytaj Burmistrza

Zdjęcie Artykułu

PYTANIE 2561: Imię/NICK: Oliwia

Opublikowano: 01-04-2019
Dzień dobry, jestem zainteresowana otworzeniem kwiaciarni i po obejrzeniu kilku miejsc, chciałabym to zrobić u Państwa w okolicy . Byłaby to typowa kwiaciarnia, oferująca jednak szeroki zakres usług na zamówienie i przyjęcia okolicznościowe, co mogłoby przyciągnąć uwagę możliwych klientów. Będę więc wdzięczna za podpowiedź co do jakichś domów weselnych, sal itp., ile ich jest jakie są najbliżej. Mam znajomą, z doświadczeniem przy pracy w kwiaciarni, także z tym nie byłoby problemu, jednak nigdy wcześniej nie prowadziłam własnego biznesu. Do kogo można napisać, aby dowiedzieć się o wolnych lokalach na sprzedaż? Chyba, że są jakieś lokale o większej powierzchni, w nie za dużej cenie za wynajem. Czy mogłabym prosić o wskazówkę co do potrzebnej "papierologii" lub przynajmniej jakiegoś kontaktu do kogoś od wspierania nowych firm? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ODPOWIEDŹ:

Szanowna Pani Oliwio.

w związku z zarejestrowaniem firmy na terenie naszej gminy proszę o kontakt telefoniczny z Wydziałem Spraw Obywatelskich,Ochrony Ludności i Działalności Gospodarczej tut. Urzędu tel. 74-666 95 53 lub kontakt bezpośredni z Urzędem Miejskim przy ul. Żeromskiego 27, pokój nr 7.
Informacje na temat wynajmu pomieszczeń na prowadzenie działalności gospodarczej (oczywiście jeżeli jest w mieniu Gminy) uzyska Pani kontaktując się z wydziałem Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Żeromskiego 27, pok. nr 16, tel. 74/ 666 95 41. W sprawie sprzedaży lokalu na działalność proszę o kontakt z wydziałem Rolnictwa, Geodezji i Nieruchomości, ul. Rynek 1, tel. 74 666 95 25. W Świebodzicach znajdują się trzy miejsca, w których jest możliwość organizacji wesela: Hotel Księżyc (ul. Jeleniogórska 52) oraz Pensjonat Galery (ul. Ciernie 161C), Sala Metalowiec (ul. Wałbrzyska 40).

Z wyrazami szacunku

Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1280

Powrót