Miejski Dom Kultury wydał już ponad tysiąc maseczek | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie osób na ulicy

Miejski Dom Kultury wydał już ponad tysiąc maseczek

Opublikowano: 23-04-2020
W dniu 23 kwietnia w Rynku o godz. 12:00 odbyła się kolejna akcja bezpłatnego wydawania mieszkańcom Świebodzic maseczek ochronnych. To już trzecia odsłona tej akcji, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Otwarci na prośby mieszkańców, wsłuchując się w ich potrzeby kontynuujemy działania polegające na wydawaniu środków ochronnych.
Organizatorem akcji jest Miejski Dom Kultury, który dokłada wszelkich starań, aby maseczki trafiły do jak największej liczby mieszkańców. Pracownice MDK szyją maseczki własnoręcznie, przygotowały już ponad 1000 szt. środków ochronnych i zapowiadają, że to nie koniec czynienia dobra. Dzisiejsza akcja przebiegała z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Osoby stojące w oczekiwaniu na wydanie maseczki zachowywały bezpieczne odległości, ponadto każda z nich miała zasłonięte usta i nos. Widać było, że mieszkańcy stosują się do wszystkich zaleceń, za co im dziękujemy. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców wydawany był przez pracownika Urzędu Miejskiego komunikat za pośrednictwem radiowęzła, którego treść dotyczyła zachowania bezpiecznych odległości.

Jak informuje MDK to nie koniec akcji, Panie czują ogromną satysfakcję z tego, że mogą pomóc mieszkańcom. Informujemy, że każda maseczka jest przed włożeniem do woreczka dezynfekowana i bezpiecznie zapakowana. Nie ma powodów do obaw.

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 2363

Powrót