Prace porządkowe i konserwacyjne na obiektach OSiR | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Człowiek przy pracy

Prace porządkowe i konserwacyjne na obiektach OSiR

Opublikowano: 23-04-2020
Z uwagi na epidemię koronawirusa wszystkie obiekty sportowe w naszym mieście są zamknięte. OSiR Świebodzice Spółka z o.o. z myślą o użytkownikach czas przerwy wykorzystuje prowadząc liczne prace porządkowe i techniczne w swoich obiektach oraz na terenach przyległych.

W normalnych warunkach funkcjonowania przerwa taka miała zwykle miejsce we wrześniu.

W Hali Sportowo-Widowiskowej naprawiane są m.in. futryny i drzwi wewnętrzne do przebieralni, toalet i pomieszczeń gospodarczych, na dachu hali prowadzone są naprawy dekarskie, czyszczone są rynny i spusty. Ponadto przycinane są żywopłoty i porządkowane gazony. Pomieszczenia są gruntownie czyszczone i odkażane. Odbywa się także przegląd i naprawa instalacji elektrycznej. a także instalowany jest reduktor ciśnienia na instalacji ciepłej wody użytkowej.

 

Z kolei w Wodnym Centrum Rekreacji są m.in.: montowane liczniki ściekowe
i zakładane płytki na ścianie w holu głównym. Ponadto odbywa się przechlorowanie filtrów i systemów cyrkulacji wody basenowej, odbywają się prace porządkowe podbasenia, wymieniane są lampy basenowe oraz naprawiane jest oświetlenie w saunach. Odbywa się także naprawa pęknięć, spuchnięć tynków i malowanie ścian w łazienkach i przebieralniach, przegląd i naprawa instalacji elektrycznej. Doprowadzana jest instalacja internetowa do komputerów analizujących skład wody basenowej i centrali wentylacyjnej w celu możliwości zdalnego diagnozowania i serwisowania. A ponadto prowadzony jest przegląd i naprawa instalacji elektrycznej.

 

W kompleksie sportowym przy ul. Sportowej 15, odbywają się prace pielęgnacyjne na boisku naturalnym oraz na boisku z trawą syntetyczną.

 

Przy ul. Rekreacyjnej 1 trwa przegląd i naprawa instalacji elektrycznej w pomieszczeniach socjalnych ORLIK. Ponadto wykonywana jest korekta drzew i krzewów, porządkowane są gazony i żywopłoty, a także realizowany jest montaż ogrodzenia panelowego od strony brodzików dziecięcych.

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1892

Powrót