Piękne inicjatywy docenione przez burmistrza miasta | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Grupa ludzi pozująca do zdjęcia

Piękne inicjatywy docenione przez burmistrza miasta

Opublikowano: 30-04-2020
W dniu 29 kwietnia z wizytą do Burmistrza Miasta Pawła Ozgi przybyli: prezes Towarzystwa Lotniczego w Świebodzicach Grzegorz Glegoła oraz Fabrizio Bosetti skarbnik TLS, członek zarządu firmy ISOPAK. W spotkaniu uczestniczyła także sekretarz miasta Sabina Cebula.
Goście, którzy złożyli wizytę w Ratuszu to wyjątkowe osoby, na co dzień zaangażowane w swoją pracę zawodową i jednocześnie pochłonięte pięknymi pasjami.
Spotkanie było okazją do przedstawienia burmistrzowi miasta relacji z ich działalności oraz inicjatyw przepełnionych empatią i wysiłkiem.
Grzegorz Glegoła, pilot liniowy, pierwszy oficer, zastępca kapitana  w samolocie towarowym transportował z Chin środki ochronne do walki z  COVID-19, przekazane przez rząd chiński. Prezes TLS ma ogromną satysfakcję z pełnionej misji, bez chwili zastanowienia podjął się tego działania i nadal planuje to robić.
Z kolei Fabrizio Bosetti podzielił się wrażeniami,  których doświadczył podczas udziału w tegorocznym  w rajdzie Paryż-Dakar. Jak mówi to niesamowite emocje, piękne wrażenia i satysfakcja z tego, że swoje hobby może połączyć z akcją charytatywną, której był uczestnikiem. Fabrizio Bosetii podczas uczestnictwa w rajdzie wraz z całym zespołem przetransportował 15 ton mleka w proszku dla dzieci w ramach wsparcia akcji Caritas misja: Uratuję Cię. To spektakularne zmagania sportowe połączone z ideą pomagania ludziom w trudnej sytuacji życiowej.
Fabrizio Bosetti uplasował się w rajdzie na 42, wysokim miejscu.
Na pamiątkę dla burmistrza miasta przywiózł zdjęcie z rajdu, które własnoręcznie podpisał.
Podczas spotkania burmistrz miasta oraz sekretarz miasta serdecznie pogratulowali obydwu Panom wielkiej odwagi, bohaterstwa, zaznaczając, że są dumni z ich postaw, a także zaangażowania na rzecz naszego miasta, jego rozwoju oraz promocji. Jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą, owocną współpracę z samorządem.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1546

Powrót