Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Herb gminy na rozmytym tle

KOMUNIKAT

Opublikowano: 06-05-2020
Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od dnia 8 maja 2020 r. rozpoczynamy wydawanie druków wniosków oraz nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie Gminy Świebodzice, poprzez trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na: ogrzewanie gazowe, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie olejowe, pompy ciepła.

Wnioski będą dostępne w Punkcie Informacyjnym tut. Urzędu (ul. Rynek 1 – Ratusz – parter), w godzinach pracy Urzędu oraz na stronie internetowej: www.bip.swiebodzice.pl, w zakładce: Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego – Ochrona środowiska.

Uchwała Nr XXVII/186/2020 Rady Miejskiej w Świebodzicach z dnia 12 marca 2020 r.  w sprawie zasad i trybu postępowania przy udzielaniu dotacji celowej na dofinansowanie zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie Gminy Świebodzice  jest dostępna  na stronie internetowej: www.bip.swiebodzice.pl, w zakładce: Uchwały Rady Miejskiej –  XXVII sesja Rady Miejskiej w Świebodzicach.

Uwaga:

Dotacje będą udzielane do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Autor: Wydział GNZ

Liczba wyświetleń: 2028

Powrót