Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Okładka Życie Świebodzic

Nowy numer biuletynu „Życie Świebodzic”

Opublikowano: 11-05-2020
Szanowni Mieszkańcy, oddajemy dzisiaj (11 maja), w Państwa ręce trzeci numer bezpłatnego biuletynu samorządowego „Życie Świebodzic”.
W związku z niełatwym czasem panującej epidemii COVID – 19, w biuletynie dużo uwagi poświęciliśmy działaniom podejmowanym przez władze miasta, organizacje pozarządowe oraz służby medyczne i porządkowe na rzecz zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
 
Pragniemy zapewnić, że mimo specyficznej sytuacji miasto stale się rozwija i prowadzonych jest wiele prac inwestycyjnych, o których szerzej piszemy na stronach bieżącego numeru. Przedstawiamy również szereg działań podejmowanych przez Gminę i placówki miejskie, mających na celu utrzymanie w Świebodzicach szkoły branżowej I stopnia, a także poszerzenie oferty edukacji ponadpodstawowej o utworzenie szkoły branżowej II stopnia i technikum.
 
W związku ze zbliżającą się 100 rocznicą narodzin Karola Wojtyły, późniejszego Św. Jana Pawła II – Papieża Polaka, wspominamy jego pontyfikat i wizytę w naszym mieście. Na stronach czasopisma można podziwiać również galerię prac nagrodzonych w miejskich konkursach świątecznych.

Biuletyn jest już dostępny w holu Ratusza i Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 27 oraz w wybranych punktach na terenie miasta. Życzymy ciekawej lektury.
 
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1143

Powrót