Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Niezwykła postać..

Opublikowano: 26-05-2020
Jak się chwalić to się chwalić! A co? A powód jest nie błahy, ponieważ historia świebodziczanina Łukasza Cieloszyka pokazuje, że marzeniami i ciężką, wytrwałą pracą można zaistnieć na arenie nie tylko krajowej, ale i międzynarodowej.

Łukasz Cieloszyk - muzyk, tekściarz i humorysta, miłośnik książek. Autor kilkudziesięciu utworów muzycznych, a także wierszy, skeczy i scenek rodzajowych. Człowiek z bogatą wyobraźnią o szerokim spektrum zainteresowań i umiejętności, realizujący się w różnych dziedzinach życia. W muzyce stawia na melodykę i harmonię, a jego teksty to projekcja rozmaitych sądów i przekonań, często wynikających z własnych doświadczeń. Nie stroni też od (auto) ironii, żartu i groteski.  Muzyk, kompozytor, właśnie podpisał umowę z Polskim Wydawnictwem Muzycznym na wydanie utworu pt. „ROCKFLAME”.

Utwór ten, jak i sam artysta jest głęboko związany z naszym miastem. „ROCKFLAME” jest oficjalnym hymnem naszego Klubu Łuczniczego AMEOLI i towarzyszy im podczas każdych zawodów sportowych.

Ciekawa kompozycja muzyczna Pana Łukasza znajduje uznanie wśród kolejnych artystów, którzy wykorzystują  ją do swoich aranżacji. Jednym z nich jest wykonanie utworu przez Radomską Młodzieżową Orkiestrą Dętą Grandioso. A bezapelacyjnie wydarzeniem nr 1 jest przewidziane wykonanie utworu „ROCKFLAME” przez orkiestry niemal całego świata podczas International Band Day 2020.

Aktualnie Pan Łukasz pracuje nad kolejnym projektem. My trzymamy mocno kciuki i zapraszamy do odsłuchania utworu w dwóch wersjach:

wersja_1

wersja_2

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1703

Powrót