Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat konkursowy z sową
	
URZĄD MIEJSKI W ŚWIEBODZICACH oraz SOWA ŚWIEBODKĄ ogłaszają KONKURS partner: FOTOGRAFICZNY Moje Twoje Nasze Świebodzice termin nadsyłania prac 17.06.-17.07. szczegóły oraz regulamin na www.swiebodzice.pl

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Opublikowano: 17-06-2020
Urząd Miejski w Świebodzicach ogłasza konkurs fotograficzny dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Kto z nas nie lubi robić zdjęć? W dobie ogólnodostępnych aparatów, w które wyposażone są wszystkie smartfony, każdy z nas może nosić miano fotografa. Każdego dnia wykonujemy ich przynajmniej kilka. Teraz czas podzielić się naszą twórczością z szerszą publicznością.

 

Temat konkursu:
Moje
Twoje
Nasze Świebodzice

 

Temat jest na tyle obszerny, że każdy znajdzie interesujący go wątek (sport, architektura, fauna i flora, miejsca, itp…).

Każde zdjęcie to osobna historia. Fotografia to bardzo ciekawa dziedzina, która pozwala pokazać to samo w przeróżnych perspektywach, złapać moment, który często ucieka podczas codziennej gonitwy. Ostatnio świat trochę zwolnił, żeby teraz znów się rozpędzać, to dobry moment, by go złapać i pokazać innym.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Najlepsze pracę zostaną nagrodzone. Nagrodą w tym przypadku będzie udział w wystawie, która odbędzie się w Rynku po zakończeniu konkursu oraz słodkie upominki od naszego partnera ZPC Śnieżka S.A.

 

Regulamin konkursu:

 

 1. Organizatorem Konkursu Fotograficznego pt „ Moje, Twoje, Nasze Świebodzice” jest Urząd Miejski w Świebodzicach.
 2. Celem konkursu jest: promocja miasta Świebodzice, szerzenie aktywności obywatelskiej, budowa dobrych relacji z mieszkańcami, zwrócenie uwagi na otaczające nas piękno.
 3. Przedmiotem Konkursu są fotografie wykonane na terenie Gminy Świebodzice.
 4. Tematem konkursu jest prezentacja i promowanie walorów Gminy Świebodzice.
 5. Wyróżnione prace zostaną opublikowane na portalu miejskim (www.swiebodzice.pl), profilu Miasto Świebodzice na Facebook'u oraz zaprezentowane na wystawie, która odbędzie się w Rynku, w terminie ustalonym przez Organizatora.
 6. Udział w konkursie: wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Świebodzice.
 7. Udział osób niepełnoletnich wymaga pisemnej zgody opiekuna prawnego.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia lub nierozstrzygnięcia konkursu.
 9. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2019 r., poz. 1781). Dane osobowe Uczestników podawane są przez nich dobrowolnie.
 10. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Organizator.

 

Przyjmowanie prac:

 

 1. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 2. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie dwie prace.
 3. Prace prosimy przesyłać w terminie 17.06.2020r- 17.07.2020r
  a. Powołanie jury i ocena prac 20.07.2020- 24.07.2020r.
  b. Ogłoszenie wyników 24.07.2020r.
  c. Wystawa odbędzie się w Rynku od 27.07.2020 do 31.07.2020r.
 4. Zabrania się tworzenia prac grupowych. Prace wspólne zostaną odrzucone. Akceptujemy jedynie prace autorskie.
 5. Fotografie w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 2300 px krótszego boku, podpisane imieniem i nazwiskiem autora należy przesyłać na adres e-mail: wioletta.rybarczyk@swiebodzice.pl
 6. Do każdej fotografii należy podać: imię i nazwisko autora, tytuł fotografii.
 7. Jeżeli na zdjęciach konkursowych znajdować się będzie wizerunek osoby, należy do zdjęcia dostarczyć pisemne oświadczenie, że osoba ta wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację i rozpowszechnianie jej wizerunku.
 8. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na nieodpłatną publikację fotografii na portalu miejskim www.swiebodzice.pl, oficjalnym fanpage'u oraz na wystawie w Rynku.
 9. Prace, które nie spełniają powyższych wytycznych, nie będą brane pod uwagę.

 

Nagrody:

 

 1. Wyróżnione prace w ilości 6 zostaną opublikowane na portalu miejskim www.swiebodzice.pl oficjalnym fanpage'u  Miasto Świebodzice, a także zostaną zaprezentowane na wystawie w Rynku.
 2. Autorzy zwycięskich prac zostaną o tym poinformowani drogą elektroniczną w postaci wiadomości zwrotnej na adres, z którego zostały nadesłane prace.
 3. Autorzy zwycięskich prac dodatkowo zostaną nagrodzeni słodkim upominkiem ufundowanym przez naszego partnera firmę „ZPC ŚNIEŻKA S.A.".

 

 konkurs plakat

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1865

Powrót