Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Basen

Świebodzice na weekend - aktywny wypoczynek

Opublikowano: 19-06-2020
Niestety pogoda nas nie rozpieszcza, choć niewątpliwie opady deszczu również są nam potrzebne, chociażby ze względu na niski stan wód gruntowych. Mamy dla was przygotowaną kolejną propozycję weekendowego spaceru po naszej pięknej okolicy jednak jak wcześniej wspomnieliśmy weekendowe opady deszczu nie zachęcają do spędzania czasu na łonie natury.

W zamian za to proponujemy inne formy spędzania czasu wolnego na terenie naszego miasta, również atrakcyjne. Zapewniamy, że w Świebodzicach każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej nasze propozycje: Z bardzo bogatą ofertą wychodzi do nas OSiR w Świebodzicach • Kręgielnia OSiR Świebodzice Sp. z o.o.

Kręgielnia

Kręgielnia otwarta przez cały weekend w godzinach:

  • piątek od 15:00 do 22:00,
  • sobota oraz niedziela od 12:00 do 22:00.

Ta aktywna forma rozrywki to świetna zabawa dla wszystkich bez względu na wiek. Coraz większa popularność wśród mieszkańców sprawia, że lepiej wcześniej wykonać telefon w celu rezerwacji toru. Tel: 667 404 051

Wodne Centrum Rekreacji

Wodne Centrum Rekreacji w Świebodzicach do dyspozycji gości, basen sportowy oraz rekreacyjny (to dla większych leniuszków), znajdziecie tam m.in. bicze wodne, gejzery, a także przeciwprądy z masażem podwodnym. Jacuzzi to idealnie miejsce, aby się zrelaksować po tygodniu pracy.

Wodne centrum to idealne miejsce dla całych rodzin, dzieci znajdą tu wiele atrakcji takich jak 60-metrowa zjeżdżalnia, wodny plac zabaw wyposażony w wodne zabawki oraz mini zjeżdżalnie. Niewątpliwie ogromną atrakcją jest tężnia solankowa. Polecamy.

Wodne centrum rekreacji otwarte:

  • poniedziałek: 9:00- 21:45,
  • wtorek-piątek: 6:00- 21:45,
  • sobota -niedziela: 9:00 -21:45.

SIŁOWNIA

Ośrodek Sportu i Rekreacji to również siłownia, która jest najlepiej wyposażona ze wszystkich w naszym mieście. Miejsce to przyciąga również koleżeńską atmosferą, która panuje na terenie obiektu. Instruktor fitness zawsze służy pomocą, aby efektywniej wykorzystać możliwości sprzętu. Pamiętajcie, że wakacyjna forma nie zrobi się sama

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 4430

Powrót