Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie grupowe na schodach przed urzędem - Jedna osoba trzyma flagę

Urząd Miejski przyjął wyzwanie

Opublikowano: 22-06-2020
Charytatywna akcja #GaszynChallenge w krótkim czasie ogarnęła cały kraj. W wyzwaniu, które ma na celu zbieranie środków na leczenie dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni, biorą udział instytucje, jednostki, służby, firmy i osoby prywatne.
Idea jest prosta wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów - nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka i nominować innych.
Po ubiegłotygodniowej nominacji otrzymanej od funkcjonariuszy świebodzickiej Straży Miejskiej, w poniedziałkowy poranek (22 czerwca), wyzwanie podjęli pracownicy Urzędu Miejskiego. O godzinie 8:30 przed Ratuszem urzędnicy pod przewodnictwem burmistrza miasta Pawła Ozgi oraz sekretarz miasta Sabiny Cebuli, wspierani przez maskotkę miejską Sowę Świebodkę wykonali serię ćwiczeń. Następnie Burmistrz nominował do udziału w akcji:
- Radnych Rady Miejskiej,
- MKS Victorię Świebodzice,
- ZWIK Sp. z o.o.
Wsparcie wydarzenia to kolejny dowód na to, że pomaganie wszyscy mamy we krwi.

Dzięki ludziom o wielkich sercach udało się zebrać całą kwotę, potrzebną na zakup leku dla Wojtusia z Galowic. Jednak to nie koniec walki, na lek oczekuje również maleńka, 11-miesięczna, Mia z Wrocławia. Link do zrzutki: https://www.siepomaga.pl/mia-sma. Pomaganie jest fajne. 

 
 
 
 
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1901

Powrót