Castle Dreams w Miejskim Domu Kultury | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie koncertu - scena

Castle Dreams w Miejskim Domu Kultury

Opublikowano: 30-06-2020
W dniu 26 czerwca (piątek) o godz.19.00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbył się koncert zespołu „Castle Dreams”, rozpoczynający wakacyjny cykl wydarzeń pn. „Kulturalne Piątki w MDK”.

Początkowo wydarzenie miało odbyć się w ogrodzie przy budynku MDK, jednak ze wglądu na pogodę zostało przeniesione do głównej sali. 

Zespół wykonuje muzykę instrumentalną, rockową z elementami folku, oprócz własnych kompozycji, sięga również po standardy rockowe, filmowe oraz muzykę celtycką . Takie wykonanie pełne pozytywnej energii, w zaskakujących często aranżacjach, świebodzicka publiczność przyjęła z dużą aprobatą.

W trakcie imprezy miłym zaskoczeniem było wręczenie  kilku upominkowych voucherów do nowo otwieranej w Świebodzicach kawiarni.

Losowania dokonały wspólnie skrzypaczka zespołu Pani Katarzyna Lipert z Dyrektor MDK Katarzyną Woźniak.

Miejski Kultury zadbał o bezpieczeństwo uczestników koncertu. Wszystkim przed wejściem została zmierzona temperatura, oprócz tego każdy uczestnik wypełnił oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa w kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Krzesła zostały zdezynfekowane i ustawione w bezpiecznej odległości.

W imieniu Miejskiego Domu Kultury zapraszamy na kolejny „Kulturalny Piątek”. Już 3 lipca w godzinach od 10:00 do18:00, odbędzie się wystawa poświęcona Fryderykowi Chopinowi pn. „Portret Muzyka” jeżeli pogoda dopisze wystawa odbędzie się w ogrodzie.                      

 

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1181

Powrót