Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Herb na rozmytym tle

Otwarcie punktu porad prawnych od 1 lipca

Opublikowano: 01-07-2020
W środę, 1 lipca, ponownie uruchomiony zostaje stacjonarny punkt porad prawnych w Świebodzicach.

Osoby, które planują skorzystać z bezpłatnej pomocy, proszone są o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego ustalonym przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy. Z porad prawnych można skorzystać w czwartki i piątki od godz. 15:00 do godz. 19:00, w pokoju nr 8, przy ul. Żeromskiego 27. Zapraszamy.

 

STAROSTWO POWIATOWE W ŚWIDNICY 58-100 Świdnica ,ul. M. Skłodowskiej-Curie 7 tel. 074 / 85 00 400, fax. 074 / 853 09 27 e-mail: starostwo@powiat.swidnica.pl http:// www.swidnica.pl KOMUNIKAT 1. Przed wejściem do pomieszczenia, w którym udzielana jest nieod- płatna pomoc prawna/nieodpłatne poradnictwo obywatelskie pro- szę zdezynfekować ręce. 2. Osoby korzystające z nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego muszą mieć założoną maseczkę lub chustę zakrywającą usta i nos. 3. W pomieszczeniu, w którym udzielania jest nieodpłatna pomoc prawna/nieodpłatne poradnictwo obywatelskie może przebywać tylko 1 klient. 4. W poczekalni może przebywać tylko 1 klient. 5. Prosimy zachować dystans co najmniej 2 m. 6. W lokalu może przebywać wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie mogę przebywać w punkcie osoby, które są chore, przebywają z osobą odbywającą kwarantannę lub izolację w warunkach domowych, albo sami są objęci kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych. 7. Osoby, u których występuje kaszel, duszności, stan podgorączkowy proszone są o omówienie się na teleporady pod nr tel. 74/85-00-460 i nieprzychodzenie do punktu. 8. Do punktu nie powinno się przynosić zbędnych rzeczy. 9. Każda osoba korzysta z własnych, o ile to możliwe, niezbędnych jej przyborów/przedmiotów (długopisy, notatniki, itp.).

STAROSTWO POWIATOWE W ŚWIDNICY 58-100 Świdnica ,ul. M. Skłodowskiej-Curie 7 tel. 074 / 85 00 400, fax. 074 / 853 09 27 e-mail: starostwo@powiat.swidnica.pl http:// www.swidnica.pl KOMUNIKAT 1. Przed wejściem do pomieszczenia, w którym udzielana jest nieod- płatna pomoc prawna/nieodpłatne poradnictwo obywatelskie pro- szę zdezynfekować ręce. 2. Osoby korzystające z nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego muszą mieć założoną maseczkę lub chustę zakrywającą usta i nos. 3. W pomieszczeniu, w którym udzielania jest nieodpłatna pomoc prawna/nieodpłatne poradnictwo obywatelskie może przebywać tylko 1 klient. 4. W poczekalni może przebywać tylko 1 klient. 5. Prosimy zachować dystans co najmniej 2 m. 6. W lokalu może przebywać wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie mogę przebywać w punkcie osoby, które są chore, przebywają z osobą odbywającą kwarantannę lub izolację w warunkach domowych, albo sami są objęci kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych. 7. Osoby u których występuje kaszel, duszności, stan podgorączkowy proszone są o omówienie się na teleporady pod nr tel. 74/85-00-460 i nie przychodzenie do punktu. 8. Do punktu nie powinno się przynosić zbędnych rzeczy. 9. Każda osoba korzysta z własnych, o ile to możliwe, niezbędnych jej przyborów/przedmiotów (długopisy, notatniki, itp.).

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1146

Powrót