Nowy Zastępca Burmistrza Świebodzic | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie uścisku Burmistrza i zastępcy

Nowy Zastępca Burmistrza Świebodzic

Opublikowano: 02-07-2020
W czwartek, 2 lipca 2020 r., w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach, odbyła się zwołana przez Burmistrza Pawła Ozgę konferencja prasowa, której głównym tematem było oficjalne przedstawienie nowego Zastępcy dr. inż. Tobiasza Wysoczańskiego.
W spotkaniu uczestniczyła Sekretarz Miasta Sabina Cebula oraz przedstawiciele mediów lokalnych i regionalnych: Telewizji Dami, Miejskiej Telewizji Internetowej, Radia Wrocław, Radia Sudety, portali Doba.pl, DB2010.pl.

Po powitaniu zebranych, Burmistrz miasta przypomniał, że przez ostatnie 8 miesięcy, po odwołaniu na wniosek CBA, jego byłego zastępcy, ta funkcja w urzędzie pozostawała nieobsadzona.

Nowy Zastępca Burmistrza to 30 letni świebodziczanin, dotychczasowy radny powiatowy, były przewodniczący powiatowej Komisji Rewizyjnej, członek  Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Zasiadał również w Radzie Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej LATAWIEC w Świdnicy. Jak sam podkreśla jest osobą otwartą na szeroko pojęty dialog społeczny. Pytany o plan działania, wskazał, że najważniejsze jest dla niego dobro mieszkańców, dlatego stawia na współpracę ze wszystkimi radnymi. Burmistrz podkreślał jak ważne jest podążanie w jednym kierunku. Nawiązał w ten sposób do trudnej sytuacji jaka panuje w Radzie Miejskiej w Świebodzicach, gdzie radni opozycyjni za priorytet przyjęli negowanie działań władzy, nie licząc się z faktem, że takie postępowanie przynosi szkodę dla miasta.

Nowemu Zastępcy życzymy wytrwałości i wielu sukcesów. 

BURMISTRZ ŚWIEBODZIC PRZEDSTAWIŁ SWOJEGO ZASTĘPCĘ

www.youtube.com/embed/a2Kw9dmKFRs

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 2723

Powrót