Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Logo LO Świebodzice

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Świebodzicach

Opublikowano: 06-07-2020

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Świebodzicach Jeszcze tylko do 10 lipca absolwenci szkół podstawowych mogą wybierać szkołę na kolejny etap edukacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego liceum na stronie internetowej szkoły https://loswiebodzice.net. W dużym skrócie ta oferta przedstawia się następująco: Klasa przyrodnicza la: przedmiot realizowany obowiązkowo w zakresie rozszerzonym od klasy I: biologia W tej klasie uczeń wybiera dwa przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym od klasy I, po jednym z każdej grupy: - grupa 1: fizyka lub j. polski - grupa 2: historia lub chemia W tej klasie możliwe są następujące połączenia przedmiotów rozszerzonych: Język polski + historia Biologia + Fizyka + chemia Język polski + chemia Fizyka + historia Nauczanie języka angielskiego lub języka niemieckiego odbywa się na poziomie zaawansowanym. Jeżeli będzie duża liczba chętnych, to oferta wyboru przedmiotów na poziomie rozszerzonym zostanie uzupełniona o język angielski i język niemiecki. Klasa akademicka Ib: przedmiot realizowany obowiązkowo w zakresie rozszerzonym od klasy I: matematyka

 

W tej klasie uczeń wybiera dwa przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym od klasy I, po jednym z każdej grupy: - grupa 1: j. polski lub fizyka - grupa 2: chemia lub historia W tej klasie możliwe są następujące połączenia przedmiotów rozszerzonych: + Język polski + historia matematyka + Fizyka + chemia *Język polski + chemia Fizyka + historia Nauczanie języka angielskiego lub języka niemieckiego odbywa się na poziomie Jeżeli będzie duża liczba chętnych, to oferta wyboru przedmiotów na poziomie rozszerzonym zostanie uzupełniona o język angielski i zaawansowanym. język niemiecki. Dla absolwentów naszego miasta rekrutacja odbywa się elektronicznie, na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat. Zapraszamy do osobistego kontaktu lub pod numerem telefonu 74 665 0952 w godz. 800 - 1500, udzielamy wszelkich informacji, służymy radą i pomocą. Rejestracja kandydatów i wybór preferencji tylko do 10 lipca do godz. 15:00"

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej  w Świebodzicach Jeszcze tylko do 10 lipca absolwenci szkół podstawowych mogą wybierać szkołę na kolejny etap edukacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego liceum na stronie internetowej szkoły https://loswiebodzice.net. W dużym skrócie ta oferta przedstawia się następująco: Klasa przyrodnicza la: przedmiot realizowany obowiązkowo w zakresie rozszerzonym od klasy I: biologia W tej klasie uczeń wybiera dwa przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym od klasy I, po jednym z każdej grupy: - grupa 1: fizyka lub j. polski - grupa 2: historia lub chemia W tej klasie możliwe są następujące połączenia przedmiotów rozszerzonych: Język polski + historia Biologia + Fizyka + chemia Język polski + chemia Fizyka + historia Nauczanie języka angielskiego lub języka niemieckiego odbywa się na poziomie zaawansowanym. Jeżeli będzie duża liczba chętnych, to oferta wyboru przedmiotów na poziomie rozszerzonym zostanie uzupełniona o język angielski i język niemiecki. Klasa akademicka Ib: przedmiot realizowany obowiązkowo w zakresie rozszerzonym od klasy I: matematykaW tej klasie uczeń wybiera dwa przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym od klasy I, po jednym z każdej grupy: - grupa 1: j. polski lub fizyka - grupa 2: chemia lub historia W tej klasie możliwe są następujące połączenia przedmiotów rozszerzonych: + Język polski + historia matematyka + Fizyka + chemia *Język polski + chemia Fizyka + historia Nauczanie języka angielskiego lub języka niemieckiego odbywa się na poziomie Jeżeli będzie duża liczba chętnych, to oferta wyboru przedmiotów na poziomie rozszerzonym zostanie uzupełniona o język angielski i zaawansowanym. język niemiecki. Dla absolwentów naszego miasta rekrutacja odbywa się elektronicznie, na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat. Zapraszamy do osobistego kontaktu lub pod numerem telefonu 74 665 0952 w godz. 800 - 1500, udzielamy wszelkich informacji, służymy radą i pomocą. Rejestracja kandydatów i wybór preferencji tylko do 10 lipca do godz. 15:00

Autor: Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1213

Powrót