Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

plakat FUNDUSZ SPRAWIEDLIWEJ TRANSFORMACJI NOWYM IMPULSEM ROZWOJOWYM AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ Spotkanie informacyjno-konsultacyjne. CENTRUM NAUKI I SZTUKI STARA KOPALNIA 27 LIPCA GODZ. 10:30

Zaproszenie na spotkanie w sprawie Funduszu Sprawiedliwej Transformacji

Opublikowano: 21-07-2020
W imieniu Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja zapraszamy na spotkanie w sprawie założeń Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. Odbędzie się ono w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu, 27 lipca br. (poniedziałek). Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli samorządów, stowarzyszeń, przedsiębiorców i fundacji.

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością przygotowania na szczeblu regionalnym Terytorialnego Planu Transformacji oraz listy projektów możliwych do sfinansowania w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w subregionie Wałbrzyskim zapraszam przedstawicieli samorządów Aglomeracji Wałbrzyskiej, Instytucje Otoczenia Biznesu, stowarzyszenia pracodawców oraz przedsiębiorców, organizacje społeczne i fundacje a także mieszkańców, na spotkanie, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 10.30 do Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Podczas spotkania zostaną przedstawione dotychczasowe ustalenia związane z FST, oraz zakres działań, które mogą być wspierane przez Fundusz. Celem naszego spotkania jest włączenie wszystkich grup interesariuszy Aglomeracji Wałbrzyskiej w proces tworzenia Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji i projektów rozwojowych, stanowiących jego główny element.

Uprzejmie proszę o potwierdzanie swojego udziału w spotkaniu do dnia 24 lipca , godz. 12.00 na adres: m.augustyniak@um.walbrzych.pl.

 

Z poważaniem

Prezydent Wałbrzycha

Roman Szełemej 

Lider Aglomeracji Wałbrzyskiej

pdfZaproszenie na spotkanie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [391.74 KB]

plakat zaproszenie

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 680

Powrót