Seniorki z wizytą u burmistrza miasta Pawła Ozgi | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Spotkanie Burmistrza z Seniorkami. Na zdjęciu Burmistrz i trzy kobiety przy stole

Seniorki z wizytą u burmistrza miasta Pawła Ozgi

Opublikowano: 23-07-2020
Działający w naszym mieście Klub Senior + to miejsce , w którym świebodziccy seniorzy rozwijają swoje pasje, biorą udział w rożnego rodzaju aktywnościach, m.in. w zajęciach jogi, malarskich, kulinarnych, tanecznych.

To niezwykle ważna instytucja, która zrzesza środowisko senioralne, daje poczucie bezpieczeństwa, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, przyjaźni. Wszystkie działania w Klubie Senior+ koordynuje Pani Agata Koperska, która inspiruje seniorów, sprawia, że miejsce to jest bardzo chętnie odwiedzane przez osoby starsze.
W dniu 22 lipca (środa) dwie przedstawicielki Klubu wraz z Panią Agatą Koperską odwiedziły burmistrza miasta Pawła Ozgę. Podczas spotkania Pani Halina Blaźniak i Zofia Okińczyc przekazały burmistrzowi miasta piękny symbol, wykonany metodą haftu krzyżykowego. Herb już od jutra będzie wisiał w gabinecie burmistrza miasta, który serdecznie podziękował za niezwykle miły, wyjątkowy upominek, doceniając ich pracę, zaangażowanie. Spotkanie było okazją do rozmowy o bieżących działaniach, które realizowane są w klubie Senior +. Burmistrz bardzo docenia działalność Klubu, jest dumny z postawy seniorów, tego co robią na co dzień.

Seniorki zainspirowane wykonaną pracą, planują wykonać kolejne dzieło, tym razem będzie to Ratusz Miejski, wydziergany także haftem krzyżykowym.

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 969

Powrót