Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat
VIII WAŁBRZYSKI MIĘDZYNARODOWY RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH ŚLADAMI KSIĘŻNEJ DAISY ETAP ŚWIEBODZICKI 1 SIERPNIA (SOBOTA) GODZINA 8:30-10:00 RYNEK W ŚWIEBODZICACH

Już w tą sobotę Rajd Pojazdów Zabytkowych

Opublikowano: 31-07-2020
Miasto Świebodzice oraz Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych serdecznie zapraszają Mieszkańców do udziału w VIII Wałbrzyskim Międzynarodowym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych pn. „Śladami Księżnej Daisy", etap świebodzicki.

Wydarzenie to zorganizowane jest w Świebodzicach po raz pierwszy, a motywem przewodnim tegorocznego rajdu jest postać Księżnej Daisy - Pani na Zamku Książ, filantropki, pacyfistki, autorki pamiętników oraz właścicielki najpiękniejszych, kilkumetrowych pereł.
Etap świebodzicki rozpocznie się o około godz. 8:30, a jego zakończenie zaplanowane jest na godz. 10:00. Przez Rynek przejedzie osiemdziesiąt pięknych, zabytkowych aut, które będą wjeżdżały do miasta rotacyjnie, w odstępach czasowych. Trasa przejazdu będzie przebiegała od ul. Wałbrzyskiej, przez ul. Stefana Żeromskiego, Rynek (jedno okrążenie, krótki postój, kolejne okrążenie), następnie  ul. Mikołaja Kopernika i ul. Świdnicka.
W związku z organizacją wydarzenia zwracamy się z prośbą do mieszkańców oraz osób przyjezdnych o nieparkowanie aut na pierzei Rynku, naprzeciwko Ratusza. Od piątku godz. 19:00 do soboty, godz. 11:00, przejazd ta drogą będzie niemożliwy. Tego samego dnia zapraszamy na giełdę staroci, która odbędzie się w Rynku od godzin rannych do wczesnych godzin popołudniowych.


Za utrudnienia przepraszamy.

plakat pojazdy

Plakat

VIII WAŁBRZYSKI MIĘDZYNARODOWY RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH ŚLADAMI KSIĘŻNEJ DAISY ETAP ŚWIEBODZICKI 1 SIERPNIA (SOBOTA) GODZINA 8:30-10:00 RYNEK W ŚWIEBODZICACH

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1471

Powrót