Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Już w tą sobotę Rajd Pojazdów Zabytkowych

Opublikowano: 31-07-2020
Miasto Świebodzice oraz Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych serdecznie zapraszają Mieszkańców do udziału w VIII Wałbrzyskim Międzynarodowym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych pn. „Śladami Księżnej Daisy", etap świebodzicki.

Wydarzenie to zorganizowane jest w Świebodzicach po raz pierwszy, a motywem przewodnim tegorocznego rajdu jest postać Księżnej Daisy - Pani na Zamku Książ, filantropki, pacyfistki, autorki pamiętników oraz właścicielki najpiękniejszych, kilkumetrowych pereł.
Etap świebodzicki rozpocznie się o około godz. 8:30, a jego zakończenie zaplanowane jest na godz. 10:00. Przez Rynek przejedzie osiemdziesiąt pięknych, zabytkowych aut, które będą wjeżdżały do miasta rotacyjnie, w odstępach czasowych. Trasa przejazdu będzie przebiegała od ul. Wałbrzyskiej, przez ul. Stefana Żeromskiego, Rynek (jedno okrążenie, krótki postój, kolejne okrążenie), następnie  ul. Mikołaja Kopernika i ul. Świdnicka.
W związku z organizacją wydarzenia zwracamy się z prośbą do mieszkańców oraz osób przyjezdnych o nieparkowanie aut na pierzei Rynku, naprzeciwko Ratusza. Od piątku godz. 19:00 do soboty, godz. 11:00, przejazd ta drogą będzie niemożliwy. Tego samego dnia zapraszamy na giełdę staroci, która odbędzie się w Rynku od godzin rannych do wczesnych godzin popołudniowych.


Za utrudnienia przepraszamy.

plakat pojazdy
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 555

Powrót