Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat 	
MEMORIAŁ PAWŁA SOSIKA WYŚCIG KOLARSKI RIERZONON ORIENS ORIENS 9 SIERPNIA 2020 ROKU LKKS "Górnik" START I META: ŚWIEBODZICE UL. KSIECIA BOLKA OSIEDLE PIASTOWSKIE POCZĄTEK GODZ: 1100 STARTUJA ZAWODNICY I ZAWODNICZKI W KATEGORII: Młodzik i Junior Młodszy ŚWIEBODZICES Spółka z 0.0. ZAWODY WSPÓŁFINANSOWANE Z BUDŻETU GMINY ŚWIEBODZICE मरीसर RE

Kolarskie emocje już w tą niedzielę

Opublikowano: 04-08-2020
Zapraszamy do udziału w wyścigu kolarskim, który odbędzie się w dniu 9 sierpnia (niedziela) o godz. 11:00 na Os. Piastowskim, ul. Księcia Bolka.
Wyścig ten na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń miejskich i poświęcony jest pamięci Świebodziczanina Pawła Sosika, którego karierę zawodową przerwała tragiczna śmierć. 21 lat nie ma z nami Pawła, a pamięć o nim jest wciąż żywa.
Paweł Sosik był młodym człowiekiem, członkiem kadry narodowej przygotowywanej do startu w igrzyskach olimpijskich, młodzieżowym mistrzem Polski. Wywodził się z klubu Merkury Świebodzice, kochał to co robił.
W tegorocznym wyścigu wezmą udział zawodnicy z Dolnego Śląska i województw ościennych. Impreza organizowana jest przez LKKS Górnik, współfinansowana przez Gminę Świebodzice. Wsparcia przy organizacji wydarzenia udziela także OSiR Świebodzice Spółka z o.o.
plakat_sosik
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 864

Powrót