„NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Meżczyzna na scenie

„NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM”

Opublikowano: 11-08-2020
W piątek, 7 sierpnia w Miejskim Domu Kultury odbył się spektakl pt. „Nic nowego pod słońcem” w wykonaniu Sławomira Hollanda pod opieką artystyczną Jacka Bursztynowicza.
 „NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM” to spektakl złożony z tekstów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Mariana Hemara, Jerzego Jurandota, Bolesława Leśmian, Juliana Tuwima czy Antoniego Słonimskiego.
Występ odbył się przy pełnej sali widzów, wśród których byli również sekretarz miasta Sabina Cebula, radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, a także dyrektor MDK Katarzyna Woźniak.
Publiczność mała możliwość obcowania z tekstami o wysokich walorach literackich i ogromnym ładunku humoru oraz okazję do zmierzenia się z prawdą o nas samych. Sławomir Holland, po mistrzowsku  wywoływał  u widzów cały wachlarz emocji: od gromkiego śmiechu przy tekstach kabaretowych, przez refleksję, a nawet łzy wzruszenia. Aktor pomiędzy poszczególnymi utworami, zapraszał publiczność do zabawy, stawiał pytania i zadawał zagadki. Był to miło spędzony wieczór wprowadzający widza w atmosferę liryki, satyry i kabaretu.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 943

Powrót